Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Ödev Yükleme Blackboard Eğitimi. Bu eğitim İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Blackboard sistemine ödevlerini.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Ödev Yükleme Blackboard Eğitimi. Bu eğitim İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Blackboard sistemine ödevlerini."— Sunum transkripti:

1 Ödev Yükleme Blackboard Eğitimi

2 Bu eğitim İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Blackboard sistemine ödevlerini sorun yaşamadan aktarabilmesi için hazırlanmıştır.

3 Blackboard Eğitimi http://ieu.blackboard.com Username : OASIS ID Password : OASIS Şifresi

4 Blackboard Eğitimi Sorunsuz* erişim sağlandıktan sonra sağ üst köşede bulunan COURSES sekmesi ile kayıtlı olduğunuz derslere erişebilirsiniz. * Sorun yaşıyorsanız Yönetim Bilgi Sistemleri Müdürlüğü’ne danışmalısınız.

5 Blackboard Eğitimi Ödev yüklemesi yapacağınız dersin içeriğine giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan menüden içeriklere erişebilirsiniz. Ödevlerin hangi sekme altında olduğunu dersin sorumlu Öğretim Görevlisi / Öğretim Elemanına danışabilirsiniz.

6 Blackboard Eğitimi Ödevin bulunduğu sekmeye erişim sağlandığında adınıza tanımlanmış öğeleri görüntüleyebilirsiniz.

7 Blackboard Eğitimi Ödevin değerlendirileceği puan limiti Ödevin yüklenebileceği son tarih Yukarıda belirtilen zaman diliminden sonra ödev yüklemeleri otomatik olarak kapanır.

8 Blackboard Eğitimi Cihazınızdan ödev yükleme yapmak için Browse My Computer sekmesini tıklayınız. Yükleme yapmadan sadece metin formatında ödev gönderimi için tıklayınız.

9 Blackboard Eğitimi Browse My Computer sekmesi tıklandığında cihazınızdaki uygun ödev dosyasını seçiniz.

10 Blackboard Eğitimi ÖNEMLİ! Henüz ödev yükleme işlemi TAMAMLANMAMIŞTIR! Yukarıda ve aşağıda bulunan «Submit» butonundan birisine tıklamanız gerekmektedir.

11


"Ödev Yükleme Blackboard Eğitimi. Bu eğitim İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Blackboard sistemine ödevlerini." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları