Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Web’de Görsel Analiz. YENİLİKÇİ Listeler dolusu verilerin içinde boğulmaya son. Binlerce, milyonlarca veri arasından istediklerinizi şemasal biçimde görsel.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Web’de Görsel Analiz. YENİLİKÇİ Listeler dolusu verilerin içinde boğulmaya son. Binlerce, milyonlarca veri arasından istediklerinizi şemasal biçimde görsel."— Sunum transkripti:

1 Web’de Görsel Analiz

2 YENİLİKÇİ Listeler dolusu verilerin içinde boğulmaya son. Binlerce, milyonlarca veri arasından istediklerinizi şemasal biçimde görsel olarak size sunar. Entity ve kriterlerinizi dakikalar içinde hazırlayıp veri tabanınızı analize hazır hale getirebilirsiniz. Verilerinizi artık harita üzerinde görebilir, yoğunluk modu ile bölgesel analizlerde daha net sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sistemleriniz internete kapalı ise lokal haritalarınıza bağlanıp analizinize devam edebilirsiniz. Ve daha bir çok yeni özellik ile ÜçüncüGöz 3.0 karşınızda…

3 WEB İLE DAHA KOLAY… ÜçüncüGöz 3.0 Web üzerinden analiz imkanları sunarak, sisteminize bağlanabildiğiniz her an; Verilerinize ulaşabilir Analizlerinizi yapabilir Sonuçlarınızı kaydedebilir Hızlı, güvenilir ve doğru kararlar verebilirsiniz.

4 HARİTA ANALİZİ Harita modu ile ister lokal ister Google Map üzerinden analizlerinizi yapabilirsiniz. Yoğunluk sonuçlarınızı harita üzerine işleyebilir ve buna göre daha net sonuçlara ulaşabilirsiniz.

5 ZAMAN CETVELİ Verilerinizin tutulduğu veri tabanınızda ilişkili zaman kolonunu kullanarak işlemlerin ne zaman ve hangi sırayla yapıldığını görsel olarak rahatça analiz edebilirsiniz. Yıl, Ay, Gün, Saat hatta Dakika olmak üzere zaman katmanları üzerinden seçimlerinizi yaparak veri karmaşasından nokta atışı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

6 YÖNETİM PANELİ Yenilenen Yönetim Paneli ile veri tabanınıza daha kolay bağlanabilir, tablolarınızı daha kolay seçerek ekleyebilirsiniz. Veri tabanınız kendi içinde anahtar bağlantılar içeriyor ise ÜçüncüGöz 3.0 bunları sizin yerinize bağlar ve kullanıma hazırlar. Tablolar arası istediğiniz bağlantıları sütunları sürükle bırak ile kendiniz oluşturabilirsiniz. Tablo içerisindeki kolonlarda ister çoklu, ister tek seçim ile Entity, Kriter, Açıklama eklemek farenizin sağ tuşuna tıklamak kadar kolay. Eklenmiş Entityleri daha sonra düzenleyebilir, istediğiniz değişiklikleri yapıp tekrar kaydedebilirisiniz.

7 KÖPRÜLEME Birden çok veri tabanınız var ise ÜçüncüGöz 3.0 ile tek ekranda analiz edebilir ve istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Aynı ekranda seçili bağlantıya eklediğiniz veri tabanı üzerinden bağlantılı verileri çağırabilir ve çalışmanıza ara vermeden analizlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

8 ŞEMALAR ÜçüncüGöz 3.0 ile gelen bir yenilik de birçok şemasal sonuç alabilmenizdir. Verileri sizin yerinize dairesel, hiyerarşik ve daha bir çok şekilde düzenleyerek daha kolay algılamanızı sağlar.

9 DOYSA EKLEME Sadece veri tabanınıza bağlanıp analiz etmekle kalmayıp mevcut Excel dosyanızı yükleyip analizini yapabilirsiniz. Tüm bunlar birkaç dakika kadar kısa sürede web browser üzerinden sunulmakta…

10 EKRAN ÇIKTILARI

11

12 Teşekkürler


"Web’de Görsel Analiz. YENİLİKÇİ Listeler dolusu verilerin içinde boğulmaya son. Binlerce, milyonlarca veri arasından istediklerinizi şemasal biçimde görsel." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları