Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

• SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞI NE KADAR ÖNEMLİ? • HASTALIKLAR İÇİN ÖNCEDEN ÖNLEM ALMAK İSTERSİNİZ DEĞİL Mİ? • VÜCUDUNUZ İÇİN GEREKLİ MİNERALLERİ ALIYOR.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "• SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞI NE KADAR ÖNEMLİ? • HASTALIKLAR İÇİN ÖNCEDEN ÖNLEM ALMAK İSTERSİNİZ DEĞİL Mİ? • VÜCUDUNUZ İÇİN GEREKLİ MİNERALLERİ ALIYOR."— Sunum transkripti:

1

2 • SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞI NE KADAR ÖNEMLİ? • HASTALIKLAR İÇİN ÖNCEDEN ÖNLEM ALMAK İSTERSİNİZ DEĞİL Mİ? • VÜCUDUNUZ İÇİN GEREKLİ MİNERALLERİ ALIYOR MUSUNUZ? • BU SORUNLAR SİZİN İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ?

3 Lütfen biraz dikkat!

4 Birazdan anlatacaklarımız, hayatınızı olumlu anlamda değiştirmeye yarayabilir.

5 ŞİMDİ SİZLERE NEREDEYSE MUCİZEVİ ÖZELLİKLERİ OLAN DOĞAL BİR MADDEDEN SÖZ ETMEK İSTİYORUZ

6 İŞTE YAŞAM KAYNAĞI TUZ!!!

7 Himalaya Tuzu da denilen A Kristal Şeffaf Beyaz Doğal Tuz

8 Kristal Tuz 250 milyon yılda deniz suyunun basınç altında kristaleşmesi ile oluşur. A Kristal Tuzda vücudumuzun ihtiyacı olan 84 mineral bulunur! KRİSTAL TUZ TAM BİR MİNERAL DEPOSUDUR. BUNUN YANINDA KOLLOİDAL MOLEKÜL YAPISI İLE HÜCRE ZARINDAN GİREBİLEN TEK MADDEDİR.

9 HAVA- Oksijen SU İNSAN VÜCUDU İÇİN GEREKLİ OLAN TEMEL MADDELER NELERDİR? MİNARALLER

10 Vücudumuzun mineral ihtiyacını kristal tuzun sağlayacağını biliyor muydunuz?

11 PEKİ BİZLER BU ÖNEMLİ MADDEYİ YETERİNCE KULLANIYOR MUYUZ HAYIR! ?

12 84 Elementli tamamen doğal kristalize (kollodial) özellikli tek kristal tuzdur.Su ile beraber zengin mineralleri ile hücre zarından geçerek hemen enerjiye dönüşür ve Vücudumuzun % 85 enerjisini A KRİSTAL TUZ sağlar. A Kristal Tuz, 256 milyon yıl önceki temiz deniz sularının aşırı güneş ısısı nedeniyle kuruması ve yüksek basınç altında kristalleşmesiyle oluşmuştur. Molekülleri hücreden geçebilecek incelikteki tek KRİSTAL TUZUDUR. Diğer tuzlar; rafine sofra tuzu, kaya tuzu, deniz tuzu hücre içine geçebilecek incelikte değildir. HAYATIMIZ ARTIK ESKİSİ KADAR DOĞAL DEĞİL. DOĞAMIZA YABANCI, VÜCUDUMUZA DÜŞMAN "RAFİNE SOFRA TUZLARI" YEDİKLERİMİZ, İÇTİKLERİMİZLE BÜNYEMİZE FAZLASIYLA GİRER. KİLO, AĞRILAR, RAHATSIZLIKLAR, STRES ve HASTALIKLAR OLARAK ORTAYA ÇIKAR

13 84 MİNERALLİ A KRİSTAL TUZUN KALİTE ÇEŞİTLERİ : ** A kalite kristal ( A KRİSTAL ) tuz : Şeffaf parlak kristal gibidir. Gıda da kullanılır. ** B kalite kristal (B KRİSTAL ) tuz : Beyaz renklidir. İyon lambası için idealdir. Gıda için tercih edilmez. ** C kalite kristali ( C KRİSTAL) tuz : Turuncumsu renktedir. İyon lambası yapımında kullanılması uygundur. Gıda olarak kullanılmaz demir oksidi yüksektir. Gıdada gerçek faydalı olan A KALİTE KRİSTAL TUZ kısaca A KRİSTAL TUZ, şeffaf parlak KRİSTAL gibi olan tuzdur. 84 MİNERALLİ A KRİSTAL TUZUN FAYDALARI: ** İçerisindeki faydalı 84 element ile vücudun mineral ihtiyacını karşılar. ** SAĞLIKLI HÜCRE oluşumuna katkıda bulunup hücreleri oksijenle yüklediğinden vücudun uzun yıllar sağlıklı kalmasına katkıda bulunur. Yaşam Enerjisi;Yoğunluğu % 75 olan hücre suyu ile (hücrenin içinde bulunduğu su), yoğunluğu % 94 olan vücut suyu arasındaki tuz yoğunluğu farkından doğar. İnsandaki bütün yaşam olaylarını düzenleyen OZMOS gücüdür.

14 DÜZENLİ KULLANILAN A KRİSTAL TUZUN BAZI FAYDALARI ** YÜKSEK TANSİYON (beyin kanaması,kalp krizi,felç, v.s. rahatsızlıklara sebep olur.) ** KİLO kontrolü ** DEPRESYON (Lityum'la) ** STRES (Seretonin salgısını sağlamaya yardımcı olur.) ** BÖBREK TAŞLARININ ve KUMLARININ. ERİMESİNE ** KALP RİTMİNİ DÜZENLEME ve KALP DAMAR HASTALIKLARI ** MİGREN, ** KEMİK ERİMESİ (Osteoporoz) ** GUT hastalığına ** KİREÇLENME ve ROMATİZMAYA ** KANSERLİ HÜCRELERİN OLUŞUMUNU ÖNLEMEYE ve TEDAVİSİNE yardımcı olur. ** UYKU düzeni sağlar. ** DİABET (ŞEKER) hastalığına ** ALZHEİMER(Rafineri tuza konan Aliminyumlu katkı maddeler ALZHEİMER hastalığa yol açar.) ** ASTIM ve ALERJİYE (1 litre suya 2 çay kaşığı SOLE katılıp her gün 10 dakika buharında durularak tedaviye yardımcı olur. ) ** KASLARDAKİ güç kaybına ** YAŞLANMAYI GECİKTİRİR. ** MAKSİMUM ENERJİ kaynağı olduğundan YORGUNLUĞA karşı, KRAMP ve ADELE ağrılarının giderilmesine yardımcı olur. ** HAFIZA, UNUTKANLIK İLE İLGİLİ SORUNLARDA ** SEDEF, EGZAMA, SİĞİL gibi cilt rahatsızlıklarına, ** AKNE ve UÇUKTA (Sole %26 lık tuzlu sudan siğil, uçuk ve akneye sürülür ve zamanla iyileşmeye yardımcı olur.) ** CİLT LEKELERİ ve ÇİLLERE tuzlu sudan ( SOLE ) akşam yatmadan sürüp üstüne kreminizi sürdüğünüzde zamanla pürüzsüz ve parlak bir cilt oluşumuna yardımcı olur..

15 KULLANIM ŞEKLİ: Kristal tuz cam bir kavanoza konur, üzerini kapatacak kadar su eklenir ve bu karışım erimeyecek seviyeye geldiğinde %26 lık doymuşluğa ulaşır. Bu kristal tuzlu eriyik su=SOLE dir ve artık kullanıma hazırdır. A KRİSTAL tuz + Su = SOLE = SIVI GÜNEŞ olarak adlanılır. ÇÜNKÜ 256 MİLYON YIL önceki temiz denizler o dönemin ekolojik koşullarının etkisi ile aşırı güneş ışınlarıyla kurumuş ve bu güneş enerjisini içinde hapsetmiştir. SOLE’Yİ, TUZ KULLANMANIZ GEREKEN TÜM GIDALARDA kullanabilirsiniz. Ayrıca tuzlukta öğüterek sofrada yemeklerinizde ve salatada da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tuz kullanımınızın büyük çoğunluğu SOLE sıvı şeklinde olacaktır.

16 YÜKSEK TANSİYON HASTALARININ KULLANIM ŞEKLİ Günlük tüketmemiz gereken ortalama 2,5lt. (bünyeye göre artabilir) suya ilk hafta 1 çay kaşığı SOLE = A KRİSTAL TUZ + SU eriyik katarak içilecek. İkinci hafta 2.5 lt. içeceğiniz suya 2 çay kaşığı SOLE katılır ve düzenli içilmelidir. Vücudumuzun ihtiyacı olan SU ve MİNERALLER hücreler tarafından yeterince alındığından hücrelerin kuraklığı giderilecek ve zamanla yüksek tansiyonun tedavisine yardımcı olur. A Kristal tuzsuz su içildiğinde vücudun doğal minerallerini eksilterek, vücut hücrelerine girmeden süzgeçten geçer gibi vücuttan çıkıp gider. Bu nedenle kristal tuzlu su içmeliyiz DİĞER SAĞLIK PROBLEMLERİNDE ve SAĞLIKLI İNSANLARDA KULLANIM ŞEKLİ Günlük içmemiz gereken 2.5 lt. SUYA 1 ÇORBA KAŞIĞI SOLE katılmalıdır. Bu ENERJİ ve YAŞAM KAYNAĞI suyu sabah aç karına, yemeklerden yarım saat önce ve 1 saat sonra, 1'er bardak içmelidir. Yemeklerde kesinlikle su içmemeliyiz. Oysa 84 elementli A KRİSTAL TUZLU SU KÜRÜ insan fizyolojisinin birkaç ay gibi kısa sürede kendini toparlamasına, hücrelerin yenilenmesi, onarılması tedavisine maksimum seviyede yardımcı olur. A KRİSTALLİ SU KÜRÜNÜ sürekli yapmamız gerekir. Çünkü 84 mineralli A Kristali vücudumuz için gerekli olan mineralleri içerir.

17 CİLT GÜZELLİĞİNE YARDIMCI OLMAK İÇİN SÜRÜLEREK KULLANIM ŞEKLİ • Cilde sürülerek faydalı olmaya çalışırken İÇME KÜRÜNÜ sürekli uygulamak lazımdır. AKNE (sivilce) lerin üzerine %26lık eriyikten(SOLEDEN) karışımından sürün ve kuruduktan sonra günlük kreminizi uygulayın. SEDEF VE EGZAMALARIN İYİLEŞMESİNE YARDIMCI OLUR • Her gün hasta bölgeye dayanabileceğiniz oranda bu A Kristal Tuzlu % 26 lik eriyikten(SOLEDEN) sürün. Önce haftada 2 gün küvet suyuna 0,5 - 1 kg. A Kristal Tuzu katılarak 20 dakika beklenir. İlk önce kızarıklık ve yanma olabilir. Küre devam edildikçe zamanla iyileştiği ve tamamen yok olduğu görülecektir. İyileşmeye başladıkça banyo kürü haftada 1’e indirilmelidir. Bu esnada A Kristal Tuzlu su kürünü içmeye kesinlikle devam etmelisiniz. SİĞİLLERDE TEDAVİYE YARDIMCI OLUR • Su kürünü içmeye devam etmelisiniz. Aynı zamanda A Kristal Tuzlu eriyikten(SOLEDEN) her gün 2 kez sorunlu bölgeye sürülmelidir

18 Himalaya Kristal Tuzu ile Ağız ve Diş Temizliği Tuz, ağız ve diş temizliği için son derece uygun bir maddedir. Diş taşı oluşumunu ve diş çürümesini önler. Diş problemlerinin çoğu ağız ve gırtlak kısmındaki fazla asitleşmeden meydana gelmektedir. Eğer diş taşı problemiyle karşı karşıya iseniz bunu SOLE ile çözümleyebilirsiniz. Tuz ile nötr bir ağız florası yapılandırılır. Ağız florasının nötrleşmesiyle birlikte mevcut hastalıklar iyileşip, ağız ve gırtlak florası da oluşabilecek hastalıklara karşı korunur ve diş minesi de tazelenir. 1098 – 1179 tarihleri arasında yaşamış Alman düşünür, yazar, besteci, doktor, başrahibe Hildegard von Bingen de o dönemlerde tuzu ağız ve diş sağlığında kullanıyordu ve tavsiye ediyordu. Tuzun ağız ve dişler için kullanımı: Her sabah dişlerinizi konsantre SOLE ile fırçalayınız. Ağza alınan SOLE dilimizin yardımıyla dişlerin arasından geçirilerek çalkalanır. Daha sonra ise gargara yapılarak tükürülür. Bu işlem yaklaşık 3 dakika kadar sürmektedir

19 Ağır metal yüklenmeleri Birçok insan farkına varmadan Kurşun, Kadmiyum, Arsenik, Paladyum veya Amalgam gibi ağır metal yüklenmesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu zehirler organizmamızı zorlamaktadır, çünkü bunlar vücudumuz tarafından dışarı atılamamaktadır. Burada spesifik olmayan semptomlar, baş ağrısı veya çabuk yorulma, depresyon, canlılık kaybı vb. durumlar meydana gelmektedir. Himalaya Tuz Kristali (Doğal Tuz) bütün bu zehirli maddeleri vücudumuzdan atmaya yardımcı olabilir. Doğal deodorant • Tuz doğal bir deodoranttır. Dezenfekte edici ve nötrleştirici özelliğiyle istenmeyen kokuları oluşturan mikrop ve bakterilerin üremesini önler. Bir tuz kristalini alıp biraz su ile ıslatın ve bedeninizin gerekli bölgelerine sürün.

20 Kadın rahatsızlıkları (hastalıkları) • Kadın olmak bugünlerde birçok rolü üstlenmeyi gerektirmektedir. • Klasik sorumluluklarının, ev kadını, annelik ve sevgili olmanın yanı sıra evini geçindirmek ve yaşamını sürdürebilmek için mesleki hayata atılması da yükünü arttırmaktadır. Bu yükümlülüklerin yerine getirilmesi ise enerjiye mal olup, kronik yorgunluk / bitkinlik • durumlarına sebep olur. Buna ilaveten, kadın bünyesinin kendine özgü tipik kadın hastalıkları eklenmektedir. Bunlar arasında adet günleri rahatsızlıkları, premenstrüel sendrom, batın ağrıları, kaşındırıcı veya yakıcı akıntılar, vajinal kuruluk, virütik, mantar veya bakteriyel enfeksiyonlar ve menopoz sayılabilir. • Himalaya Kristal Tuzu ile bakteriler, mantarlar ve virüsler yok edilir, gelişmeleri önlenir. • Mukoza tekrar doğal nemine kavuşup yenilenir ve kendini yeni enfeksiyonlardan daha iyi korur. • Kadın rahatsızlıklarında (hastalıkları) Himalaya Tuz Kristali kullanımı • Her sabah bir tatlı kaşığı SOLE (Sol) ü bir bardak iyi içme suyu (kaynak suyu) ile karıştırarak içiniz. • Lokal rahatsızlıklarda, akıntı, kuru mukoza veya enfeksiyonlarda SOLE oturma banyosu tatbik edilebilir. Burada SOLE ün konsantrasyonu % 3 ila %8 olup 37 santigrat derece ısıda olmalıdır. • Başlangıçta tüm vücut SOLE banyosu ise en fazla % 2 konsantrasyona sahip olmalıdır (l00 litre suya en fazla 2 Kg Tuz ilave edilir). Burada yine suyun ısısının 37 santigrat dereceden fazla olmamasına dikkat edilmelidir. • Kendinizi yenilemek ve enerji kazanmak için Himalaya Kristal Tuzlarıyla yapacağınız bir banyoya zaman ayırın.

21 Kanser • Kanser denilince ilk akla gelen, kontrolsüz, yok edici, bozulmuş (yozlaşmış) hücrelerin gelişerek büyümesidir. • Bu teşhis bile kendi başına bir ölüm fermanı gibi kabul görmektedir. • Kanserin manası, enerji eksikliğinden doğan vücudumuzdaki düzensizlik, kaos ‘dur. Bu eksikliğin sebepleri çok yönlü olabilir. Örneğin genetik yaradılış, yanlış beslenme ve bulunulan çevre koşulları. • En önemlileri arasında psikolojik faktörler, negatif düşünce ve duygular, eşlerin birbirleri ve kendilerine karşı sevgisizlikleri, yaşam korkuları, sürekli stres veya agresif/saldırgan çevre (muhit) sayılabilir. Bütün bu sayılan durumlardan dolayı vücudumuzun frekans yapısı yok edilmektedir • Biz burada kanserin tuz ile tedavi edilebileceğini ileri sürerek hak iddia etmek istemiyoruz. • Buna rağmen Himalaya Kristal Tuz terapisi ile vücudunuzun eksik olan yapısını elde edebilmesi için enerjinizi hissedilir şekilde güçlendirebilir ve tümleşik bir terapi programı içerisinde vücudunuzun kendi kendini iyileştirme güçlerini aktive edebilir ve böylece iyileşme sürecini olumlu yönde etkileyebilirsiniz. • Bütün bunlarla birlikte sizin de çaba göstermeniz gerekecektir. Radikal bir şekilde düşüncelerinizi değiştirin – pozitif düşünüp, hareket edin. Sevdiğiniz ve etrafınızda olmalarından haz duyacağınız insanlar ile birlikte olun. Negatif stresten kaçının. Sağlıklı beslenin, bol taze kaynak suyu için ve vücudunuza bu tuz ile gerekli olan frekans yapısını verin ki enerjinizi ve vücudun tekrar yapılanmasını sağlayın. Himalaya Kristal Tuzu’nun kanserde uygulanışı • Her sabah bir tatlı kaşığı SOLE (Sol) ü bir bardak iyi içme suyu (kaynak suyu) ile karıştırarak içiniz. • Gün içerisinde en az 2 – 3 litre kadar taze, düşük mineralli, karbondioksitsiz kaynak suyu içiniz. • Sağlık durumunuz el verdiği takdirde arada bir SOLE banyosu yapın. Bunun için % 1’lik konsantrasyon yeterli olup SOLE ün sıcaklığı 37 santigrat derecede olmalıdır.

22 Soru: Himalaya Kristal Tuzu ile hazırlanan Sole solüsyonunu uzun süre içmenin herhangi olumsuz yan etkisi var mı? Cevap: Bir tatlı kaşığı Himalaya Kristal Tuzu Sole solüsyonu yaklaşık 0,01 gram tuz ihtiva eder. Bu çok düşük miktardaki tuzun tüm vücudunuzda inanılmaz ölçüde faydalı etkileri vardır, düzenli alındığında herhangi bir tehlike yaratmaz. Ancak piyasada bulunan sofra tuzunun kullanımı konusunda dikkatli olunmalıdır. Doktorlar, vücut ağırlığınıza bağlı olarak günde 6–8 gram tuz alınmasını tavsiye ederler. Himalaya Kristal Tuzu rafine sofra tuzuna göre vücut tarafından çok daha çabuk metabolize edilir. Bu nedenle yiyeceklerin tatlandırılması ve her türlü pişirme gereksiniminiz için de Himalaya Kristal tuzu kullanılması önerilir. Bu kuralın bir istisnası böbrek yetmezliğidir. Bu konuda lütfen doktorunuza başvurunuz. Soru:Günlük Himalaya Kristal Tuzu dozu nedir? Cevap: İnsan vücudunun günlük tuz ihtiyacı 0,2 grama kadar inebilir. Bizler çok az tuz değil de, çok fazla tuz kullanıyoruz. Rafine edilmiş sofra tuzunun aksine, vücudun daha kolay özümseyebildiği, holistik özellikleri olan Himalaya Kristal Tuzu’nu daha rahat kullanabilirsiniz. Himalaya Kristal Tuzu vücutta birikmiş rafine tuz kalıntılarının atılmasına bile yardımcı olur. Günlük kristal tuz ihtiyacı kişiden kişiye değişir. Yiyeceklerinize damak zevkinize göre tuz ekleyebilirsiniz. Rafine sofra tuzlarının aksine, kristal tuzda miktar sınırlaması yoktur. Her sabah tavsiye edilen bir tatlı kaşığı Himalaya Kristal Tuzu Sole solüsyonunu içtiğinizde, tuzun sadece biyofiziksel özelliklerini değil aynı zamanda yeterli mineral ve eser element içeren biyokimyasal özelliklerini de almış oluyorsunuz. Vücut kristal tuzun etkisini 24 saat boyunca tutacaktır. Bu nedenle Himalaya Kristal Tuzu Sole solüsyonunu günde bir kere aç karnına alıyoruz. Diyaliz ve yüksek tansiyon hastaları çok az tuz kullanmalıdır.

23 Soru: Himalaya Kristal Tuzu Sole solüsyonu bozulur mu? Nasıl muhafaza edilmelidir? Cevap: Sole süresiz olarak saklanabilir. Bozulmaz. Her yerde muhafaza edebilirsiniz. Buzdolabında veya karanlık bir ortam saklanması gerekmez. Ancak toz veya havada bulunan diğer parçacıkların girmemesi için kapalı bir kapta muhafaza edilmesi önerilir. Soru: Alabileceğim günlük tuz miktarı vücut ağırlığıma bağlı mı? Cevap: Günlük bir tatlı kaşığı solüsyon yetişkinlere yönelik genel bir öneridir; kişinin kendi gereksinimlerine göre bir miktar ayar yapılabilir. Daha çok almanın daha iyi olduğu anlamı çıkarılmamalıdır; önemli olan sole’nin alınma sıklığı ve düzenidir. Bir damla sole bile yeterli olabilir. Bir tatlı kaşığı ile gerekli mineral ve eser elementler de alınmış olur. Çocuklar için birkaç damla yeterli olacaktır. Soru: Himalaya Kristal Tuzu Sole solüsyonunu sabah yerine akşam içebilir miyim? Cevap: Sole terapisinin yararları en iyi aç karna alındığında ortaya çıkar. Arzu ederseniz akşamları da içebilirsiniz ancak tuzun etkisi 24 saat sürdüğü için bu düzeni devam ettirmeniz gerekir.

24 Soru: Bir tatlı kaşığı Himalaya Kristal Tuzu Sole solüsyonunu suya karıştırmadan içebilir miyim? Cevap: Evet, bir tatlı kaşığı konsantre solüsyonu suya karıştırmadan, doğrudan alabilirsiniz. Ancak ardından hemen bir bardak su içmelisiniz. Soru: Himalaya Kristal Tuzu Sole solüsyonunu hayvanlara da verebilir miyiz? Cevap: İnsanlarda olduğu gibi, bu doğal kristal tuzun hayvan vücuduna da faydası olacaktır. Yemeğine katacağınız birkaç damla, evcil veya çiftlik hayvanınızı canlandıracak ve bağışıklık sistemini güçlendirecektir. Çok yakında hayvanlar için ayrı toz halinde tuz ürünü sunulacaktır. Soru: Akrilik tuz değirmeni tuzun kalitesine zarar verir mi? Cevap: Sadece metal mekanizması olan tuz değirmenleri ve öğütücüleri tuzla etkileşime girer. Seramik tuz değirmenleri veya öğütücüleri kullanılması önerilir.

25 Bu tanıtımda sizlere bütün dünyanın aman tuz yemeyin dediği bir çağda, tam tersini söyleyerek tuz yiyin ve bütün dertlerinizden kurtulun dedik. Çünkü aslında tuz yediğinizden dolayı değil, tuz yemediğinizden dolayı hasta olmaktasınız. Böyle birşeyi kabul etmek çok zor geliyor olabilir. Çünkü biz ilaç kültürüyle yetiştik. Her derdin bir ilacı var. Evinde ilaç köşesi olmayan hiç kimse kalmadı. Hatta bugün alternatif TIP, ya da tamamlayıcı TIP denilen kesim tarafından topluma ilacın dışında çözümler sunanlar bile, yine kullandıkları yöntemlerle aynı ilaç kültürünü anımsatmaktadır. Onlarda yine her derde ayrı bir madde hazırlayıp sunmaktadırlar. Böyle bir dünyada biz sadece herkesin bildiği su ve tuzun bütün dertlere derman olduğunu söylüyoruz. Hatta bize dert diye söylenenin aslında dert olmadığını sadece vücutta su ve tuz kıtlığı oluştuğunda bunların vücudun bulduğu geçici çözümler olduğunu, aslında bizim hastalık olarak bildiklerimiz vücudumuzun (kıtlık dönemlerinde) yetenekleri olduğunu söylüyoruz. Binlerce ilacın dolaştığı bir dünyada sadece su ve tuzun bütün sorunları çözebileceğini düşünmek bile, sanki bir sihirbazlıkmış gibi geliyor. Sadece 3 ay deneyin bu mucizeyi sizde görün, herşey doğa tarafından bizlere sunulmuştur.

26 Hz.Muhammed "Ya Ali yemekten önce ve yemekten sonra bir miktar tuz seni 70 tür Hastalığa karşı korur" boşuna dememiştir. Bu sunum toplumsal bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. www.himalayatuzu.biz


"• SİZİN VE AİLENİZİN SAĞLIĞI NE KADAR ÖNEMLİ? • HASTALIKLAR İÇİN ÖNCEDEN ÖNLEM ALMAK İSTERSİNİZ DEĞİL Mİ? • VÜCUDUNUZ İÇİN GEREKLİ MİNERALLERİ ALIYOR." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları