Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

6.SINIF İ NSANDA ÜREME TEST UYGULAMA. YARDIM Bulundu ğ unuz sayfanın ana sayfasına gitmeyi sa ğ lar. Programdan çıkış işlemini gerçekleştirir. Bulundu.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "6.SINIF İ NSANDA ÜREME TEST UYGULAMA. YARDIM Bulundu ğ unuz sayfanın ana sayfasına gitmeyi sa ğ lar. Programdan çıkış işlemini gerçekleştirir. Bulundu."— Sunum transkripti:

1 6.SINIF İ NSANDA ÜREME TEST UYGULAMA

2

3

4 YARDIM Bulundu ğ unuz sayfanın ana sayfasına gitmeyi sa ğ lar. Programdan çıkış işlemini gerçekleştirir. Bulundu ğ unuz sayfadan bu işarete tıklayarak program hakkında yardım alabilirsiniz. Bulundu ğ unuz sayfadan bu işarete tıklayarak program hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfalar arası geçiş yapmak için bu işareti kullanabilirsiniz.

5 Programımız 6.sınıf ö ğ rencilerine yönelik hazırlanmış bir BDÖ programıdır. Fen ve Teknoloji dersi için hazırlanmıştır. Fen ve Teknoloji dersinden Canlılarda Üreme ünitesinden insanda üreme konusu seçilerek bu konunun bazı kazanımlarına yönelik alıştırmalar, sorular ve etkinlikler içermektedir.


"6.SINIF İ NSANDA ÜREME TEST UYGULAMA. YARDIM Bulundu ğ unuz sayfanın ana sayfasına gitmeyi sa ğ lar. Programdan çıkış işlemini gerçekleştirir. Bulundu." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları