Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SUNUM HAZIRLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Sunumlar toplamda 9 slaytı geçmeyecek şekilde Arial Yazı tipi ve en az 14 punto kullanılarak hazırlanmalıdır.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SUNUM HAZIRLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Sunumlar toplamda 9 slaytı geçmeyecek şekilde Arial Yazı tipi ve en az 14 punto kullanılarak hazırlanmalıdır."— Sunum transkripti:

1 SUNUM HAZIRLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Sunumlar toplamda 9 slaytı geçmeyecek şekilde Arial Yazı tipi ve en az 14 punto kullanılarak hazırlanmalıdır. Tüm başlıklarla ilgili bilgilere proje önerisi ile paralel olacak şekilde kısa ve net bir şekilde değinilmelidir. Formata Uygun Olmayan Sunumlar Dikkate Alınmayacaktır.

2 Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) Proje Önerisi Sunumu Proje Yürütücüsü’nün; Unvanı, Adı - Soyadı: Kurumu/Kuruluşu: Bölümü/Birimi: Projenin; Başlığı: Önerilen Bütçesi: Önerilen Süresi:

3 Projenin Konusu, Amacı ve Anahtar Kelimeler Projemizin Konusu: Projemizin Amacı: Anahtar Kelimeler:

4 Patent/Faydalı Model/Tescil Taraması

5 Projenin Yenilikçi Yönü

6 Projenin Yöntemi

7 Projenin Gerçekleşme Düzeyi

8 Proje Yönetimi, Ekip ve Araştırma Olanakları Proje Yönetimi Ekip Araştırma Olanakları

9 Projenin Ulusal Kazanımı ve Yaygın Etkisi

10 Potansiyel Proje Çıktıları ve Kullanıcıları


"SUNUM HAZIRLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR Sunumlar toplamda 9 slaytı geçmeyecek şekilde Arial Yazı tipi ve en az 14 punto kullanılarak hazırlanmalıdır." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları