Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SABIR ALLAH’A TESLİMİYETTİR METANETTİR ÜMİTVAR OLMAKTIR ALLAH’A GÜVENMEKTİR İBADETTİROLGUNLUKTUR ELDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERMEKTİR SAMİMİYETTİR (İHLAS)

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SABIR ALLAH’A TESLİMİYETTİR METANETTİR ÜMİTVAR OLMAKTIR ALLAH’A GÜVENMEKTİR İBADETTİROLGUNLUKTUR ELDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERMEKTİR SAMİMİYETTİR (İHLAS)"— Sunum transkripti:

1

2 SABIR ALLAH’A TESLİMİYETTİR METANETTİR ÜMİTVAR OLMAKTIR ALLAH’A GÜVENMEKTİR İBADETTİROLGUNLUKTUR ELDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERMEKTİR SAMİMİYETTİR (İHLAS)

3 NERELERDE SABIR BAŞIMIZA GELEN MUSİBETLERE SABRETMEK HASTALIKLARA SABRETMEK İBADETLERDE SABIRLI OLMAK ÖLÜME SABRETMEK KORKU ve AÇLIĞA SABRETMEK İLİM ÖĞRENMEDE SABIRLI OLMAK SABIR

4 Bir ŞÜKRAN borcumuz var ecdada. İnanılması güç zorluklara SABRETTİLER, ama yılmadılar azmettiler, kazandılar ve bu zaferi lütfeden Yüce Allah’a ŞÜKRETTİLER. Bir borcumuz var onlara: SABIR ve ŞÜKÜRLE kazanılan bu değerlere sahip çıkmak.

5 Bu dünya kimi için SABIR, kimi için de ŞÜKÜR yeridir. Ne mutlu sahip olamadığı şeylere sabredebilene! Ne mutlu sahip olduklarının değerini bilip şükredebilene! Ne mutlu her ikisini de başarabilene!

6 Şükür, Hakk'ın kuluna verdiğini O'nun yolunda kullanmaktır. Abdülhakim Arvasi Sabır, kurtuluşun anahtarıdır. Mevlana Sabrı olmayanlar ne kadar fakirdirler. Shakspeare


"SABIR ALLAH’A TESLİMİYETTİR METANETTİR ÜMİTVAR OLMAKTIR ALLAH’A GÜVENMEKTİR İBADETTİROLGUNLUKTUR ELDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERMEKTİR SAMİMİYETTİR (İHLAS)" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları