Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Türkiye Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan takım ve Türkiye Kupası’nı kazanan takım Bir sonraki sezon formasında Türk Bayrağı’nı taşıma ayrıcalığına.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Türkiye Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan takım ve Türkiye Kupası’nı kazanan takım Bir sonraki sezon formasında Türk Bayrağı’nı taşıma ayrıcalığına."— Sunum transkripti:

1 Türkiye Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan takım ve Türkiye Kupası’nı kazanan takım Bir sonraki sezon formasında Türk Bayrağı’nı taşıma ayrıcalığına kavuşur. Bunu bir çok kimse bilmeyebilir:

2 Fenerbahçe Şampiyon olduğu sezonu takip eden sezonlarda şanlı ay yıldızı formasının sol göğsünde yani kalbinin üzerinde taşır, FB amblemi ise sağ göğüse kayar, Şampiyon olamadığı sezonları takip eden sezonlarda ise FB amblemi sol göğüste yer alır.

3 Bu sadece futbolcuların giydiği formalar için geçerli olmayıp taraftara da satılan formalar için de geçerlidir.

4 2003-2004 sezonunda Türkiye Kupası’nı kazanan Trabzonspor, 2004-2005 sezonunda Türk Bayrağı’nı formasının göğsünün tam ortasında taşımıştır.

5 Şimdi sizleri Galatasaray’ın 2005-2006 sezonunda kullanacağı yeni formalarla başbaşa bırakıyoruz. 2004-2005 sezonunda Türkiye Kupası’nı kazandığı için formasında Türk Bayrağı’nı taşıma ayrıcalığına sahip olmasına rağmen yeni sezon formalarında Türk Bayrağı’na yer verilmemiş.

6 Bu resimlerin alındığı internet sayfasına (GS’nin resmi sitesi) gitmek için buraya tıklayınız.

7

8

9

10

11 Fenerbahçe 2004-2005 sezonunda (geçen sezon) giyeceği formları 1 Temmuz 2004’de yapılan bir defile ile tanıtmıştı. O defilede bile şanlı ay yıldızı formlarında görebiliyordunuz. Şimdi 2004 Yazına Geri Gidelim..

12 Şanlı Ay Yıldızı formasına koymayan Galatasaray’a başka bir tavsiyemiz var. FORMANIZA BU BAYRAĞI TAKIN! SİZE ANCAK BU YAKIŞIR!

13 Bu bayrak için hayatını feda edenler sizi asla affetmeyecek... www.paylasim.sevgisi.com


"Türkiye Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan takım ve Türkiye Kupası’nı kazanan takım Bir sonraki sezon formasında Türk Bayrağı’nı taşıma ayrıcalığına." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları