Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

26.04.2015. 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA AYKIRI İZİNSİZ, RUHSATSIZ OLARAK TAŞINMAZLARIMIZA YAPILAN FİİLİ MÜDAHALE. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "26.04.2015. 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA AYKIRI İZİNSİZ, RUHSATSIZ OLARAK TAŞINMAZLARIMIZA YAPILAN FİİLİ MÜDAHALE. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR."— Sunum transkripti:

1 26.04.2015

2 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA AYKIRI İZİNSİZ, RUHSATSIZ OLARAK TAŞINMAZLARIMIZA YAPILAN FİİLİ MÜDAHALE. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

3 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA AYKIRI İZİNSİZ, RUHSATSIZ OLARAK TAŞINMAZLARIMIZA YAPILAN FİİLİ MÜDAHALE. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

4 ŞANTİYE SORUMLULUĞUNU KOOPERATİFE DEVRETMEK İSTEMEYEN MER-TUR A.Ş. YETKİLİLERİ ÜNİTELERİN İÇERİSİNDEKİ KOYUN VE KEÇİ SÜRÜLERİNE GÖZ YUMARAK YATIRIMLARIMIZA ZARAR VERMEKTEDİR.

5 ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR? ŞANTİYE SORUMLULUĞUNU KOOPERATİFE DEVRETMEK İSTEMEYEN MER-TUR A.Ş. YETKİLİLERİ ÜNİTELERİN İÇERİSİNDEKİ KOYUN VE KEÇİ SÜRÜLERİNE GÖZ YUMARAK YATIRIMLARIMIZA ZARAR VERMEKTEDİR.

6 ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR? ŞANTİYE SORUMLULUĞUNU KOOPERATİFE DEVRETMEK İSTEMEYEN MER-TUR A.Ş. YETKİLİLERİ ÜNİTELERİN İÇERİSİNDEKİ KOYUN VE KEÇİ SÜRÜLERİNE GÖZ YUMARAK YATIRIMLARIMIZA ZARAR VERMEKTEDİR.

7 ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

8 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI VE RUHSATSIZ OLARAK YAPILAN BETONARME SU DEPOSU. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

9 ANITLAR KURULU ŞARTNAMESİNE AYKIRI OLARAK YAPILAN İSTİNAT DUVARLARI SEL BASKINI SONUCU YIKILMIŞTIR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

10 ANITLAR KURULU ŞARTNAMESİNE AYKIRI OLARAK YAPILAN İSTİNAT DUVARLARI SEL BASKINI SONUCU YIKILMIŞTIR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

11 ANITLAR KURULU ŞARTNAMESİNE AYKIRI OLARAK YAPILAN İSTİNAT DUVARLARI SEL BASKINI SONUCU YIKILMIŞTIR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

12 TAŞINMAZLARIMIZIN DENİZE KADAR OLAN BÖLÜMÜNDE KIYI KORUMA KANUNUNA, ANITLAR KURULU KANUNUNA VE 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK İZİNSİZ VE RUHSATSIZ OLARAK HAKKI OLMADIĞI YERE MÜDAHELEDE BULUNMUŞTUR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

13 TAŞINMAZLARIMIZIN DENİZE KADAR OLAN BÖLÜMÜNDE KIYI KORUMA KANUNUNA, ANITLAR KURULU KANUNUNA VE 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK İZİNSİZ VE RUHSATSIZ OLARAK HAKKI OLMADIĞI YERE MÜDAHELEDE BULUNMUŞTUR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

14 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI İZİNSİZ VE KAÇAK OLARAK YAPILAN RÜZGAR GÜLÜ SANTRALİ ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

15 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI İZİNSİZ VE KAÇAK OLARAK YAPILAN RÜZGAR GÜLÜ SANTRALİ ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

16 KAMUYA TERK ETTİĞİMİZ TAŞINMAZLAR ÜZERİNE KAÇAK OLARAK 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK YAPILAN İNŞAATLAR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

17 KAMUYA TERK ETTİĞİMİZ TAŞINMAZLAR ÜZERİNE KAÇAK OLARAK 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK YAPILAN İNŞAATLAR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

18 KAMUYA TERK ETTİĞİMİZ TAŞINMAZLAR ÜZERİNE KAÇAK OLARAK 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK YAPILAN İNŞAATLAR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

19 KAMUYA TERK ETTİĞİMİZ TAŞINMAZLAR ÜZERİNE KAÇAK OLARAK 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK YAPILAN İNŞAATLAR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

20 KAMUYA TERK ETTİĞİMİZ TAŞINMAZLAR ÜZERİNE KAÇAK OLARAK 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK YAPILAN İNŞAATLAR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

21 KAMUYA TERK ETTİĞİMİZ TAŞINMAZLAR ÜZERİNE KAÇAK OLARAK 3194 SAYILI İMAR YASASINA AYKIRI OLARAK YAPILAN İNŞAATLAR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

22 JEOTERMAL YASASINA AYKIRI OLARAK DOĞAL DERE YATAĞINA BAĞLANAN JEOTERMAL SU, DERE YATAĞINDAKİ BİTKİ ÖRTÜSÜ VE AĞAÇLARIN KURUMASINA SEBEBİYET VERMİŞTİR. AYRICA DENİZİN KİRLENMESİNE NEDEN OLMAKTADIR. OYSA; JEOTERMAL YASASINA GÖRE BU SUYUN İSRAF EDİLMEDEN REENJEKSİYON YÖNTEMİ İLE KENDİ KAYNAĞINA GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

23 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA VE 3621 SAYILI KIYI KORUMA KANUNUNA AYKIRI OLARAK İŞ MAKİNELERİNİ TAŞINMAZLARIMIZ İÇERİSİNE SOKARAK DENİZE VE KIYIYA FİZİKİ VE İNŞAİ FAALİYETLERDE BULUNMUŞTUR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

24 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA VE 3621 SAYILI KIYI KORUMA KANUNUNA AYKIRI OLARAK İŞ MAKİNELERİNİ TAŞINMAZLARIMIZ İÇERİSİNE SOKARAK DENİZE VE KIYIYA FİZİKİ VE İNŞAİ FAALİYETLERDE BULUNMUŞTUR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

25 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA VE 3621 SAYILI KIYI KORUMA KANUNUNA AYKIRI OLARAK İŞ MAKİNELERİNİ TAŞINMAZLARIMIZ İÇERİSİNE SOKARAK DENİZE VE KIYIYA FİZİKİ VE İNŞAİ FAALİYETLERDE BULUNMUŞTUR. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR. HİÇ KİMSE YASALARIN KENDİLERİNE VERMEDİĞİ YETKİYİ KULLANAMAZ. ŞİRKETİNİZİN VE SİZİN, YASALARA – HUKUK KURALLARINA SONUNA KADAR SAYGINIZ BU MUDUR?

26 BU GENEL KURUL HEP ÇÖZÜMDEN YANA TAVIR SERGİLEMİŞ ÜÇ DEFA İNŞAAT YAPIM SÜRENİZİ TOPLAM 18 AY UZATARAK SİZİN ÖNÜNÜZÜ AÇMIŞTIR AMA SİZ BU GENEL KURULUN YATIRIMLARINI VE MİLLİ SERVETİ ÇÜRÜMEYE TERK ETTİNİZ.

27 Yönetim Kurulunun 12.03.2015 tarihinde Dikilideki tatil köyü inşaatlarımızda yapmış olduğu incelemeler ile ilgili Görüntüler. http://www.hayitlikoyu.com.tr/VideoGaleri.html


"26.04.2015. 2863 SAYILI ANITLAR KURULU KANUNUNA AYKIRI İZİNSİZ, RUHSATSIZ OLARAK TAŞINMAZLARIMIZA YAPILAN FİİLİ MÜDAHALE. ÜLKEMİZ BİR HUKUK DEVLETİDİR." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları