Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TEKNOLOJİ VE TASARIM. BELİRLEDİĞİM SORUNLAR: Okula geç kalınca çöp toplamamız. Okula geç kalınca çöp toplamamız. Nemli bir ortama girdiğimizde gözlüğümüzün.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TEKNOLOJİ VE TASARIM. BELİRLEDİĞİM SORUNLAR: Okula geç kalınca çöp toplamamız. Okula geç kalınca çöp toplamamız. Nemli bir ortama girdiğimizde gözlüğümüzün."— Sunum transkripti:

1 TEKNOLOJİ VE TASARIM

2 BELİRLEDİĞİM SORUNLAR: Okula geç kalınca çöp toplamamız. Okula geç kalınca çöp toplamamız. Nemli bir ortama girdiğimizde gözlüğümüzün camını buharlaşması. Nemli bir ortama girdiğimizde gözlüğümüzün camını buharlaşması. Araba çarpıca ölmemiz veya yaralanmamız. Araba çarpıca ölmemiz veya yaralanmamız. Uçlu kalemlerin ucunun hemen bitmesi. Uçlu kalemlerin ucunun hemen bitmesi. Öğrencilerin okula gidip gitmediklerini velilerin anında öğrenmesi. Öğrencilerin okula gidip gitmediklerini velilerin anında öğrenmesi.

3 ÇÖZMEK İSTEDİĞİM SORUNUM: -Öğrencilerin okula gidip gitmediklerini,velilerin anında öğrenmesi.

4 ÇÖZÜM ÖNERİM: Velilerin,çocuklarının okula gittiğine emin olması için; -Bir öğrenci kartını,cihaza tuttuğunda velinin telefonuna mesaj gelmesi.

5 KARTINIZI BURAYA TUTUNUZ

6 ÖNARKA ÖĞRENCİ BİLGİLERİ VELİ BİLGİLERİ ADIADI SOYADISOYADI NO TC KİMLİK TEL. OKULU

7 ÇÖZMEK İSTEDİĞİM SORUNUN DETAYLI AÇIKLAMASI: Bu kart her öğrencide bulunacaktır. Bu kart her öğrencide bulunacaktır. Okulun girişinde ve çıkışında bu cihaz bulunacaktır. Okulun girişinde ve çıkışında bu cihaz bulunacaktır. Öğrenciler okula geldiğinde bu kartı cihaza tuttuğunda kartın arka tarafında yazan velinin telefonuna “_ _ _ _ isminde öğrencimiz okula gelmiştir” diye mesaj gelecektir. Öğrenciler okula geldiğinde bu kartı cihaza tuttuğunda kartın arka tarafında yazan velinin telefonuna “_ _ _ _ isminde öğrencimiz okula gelmiştir” diye mesaj gelecektir. Öğrenciler okuldan çıkarken bu kartı cihaza tuttuğunda kartın arka tarafında yazan velinin telefonuna ”_ _ _ _ isminde öğrencimiz okuldan ayrılmıştır” diye mesaj gelecektir. Öğrenciler okuldan çıkarken bu kartı cihaza tuttuğunda kartın arka tarafında yazan velinin telefonuna ”_ _ _ _ isminde öğrencimiz okuldan ayrılmıştır” diye mesaj gelecektir.

8 HAZIRLAYAN SEVDE SARIGÜL 8/D-15


"TEKNOLOJİ VE TASARIM. BELİRLEDİĞİM SORUNLAR: Okula geç kalınca çöp toplamamız. Okula geç kalınca çöp toplamamız. Nemli bir ortama girdiğimizde gözlüğümüzün." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları