Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KURGU KUŞAĞI KURGU KUŞAĞI Şeyma Gün 6/B 957 957. Sorun İstek ve İhtiyaçlarım 1-)Kıyafetleri katlamak 2-)Yerleri silerken yorulmak 2-)Yerleri silerken.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KURGU KUŞAĞI KURGU KUŞAĞI Şeyma Gün 6/B 957 957. Sorun İstek ve İhtiyaçlarım 1-)Kıyafetleri katlamak 2-)Yerleri silerken yorulmak 2-)Yerleri silerken."— Sunum transkripti:

1 KURGU KUŞAĞI KURGU KUŞAĞI Şeyma Gün 6/B 957 957

2 Sorun İstek ve İhtiyaçlarım 1-)Kıyafetleri katlamak 2-)Yerleri silerken yorulmak 2-)Yerleri silerken yorulmak 3-)Uçmak 3-)Uçmak 4-)Hava kirliliği 4-)Hava kirliliği 5-)Yatağımı toplamayı sevmiyorum 5-)Yatağımı toplamayı sevmiyorum 6-)Pencereden soğuk gelmesi 6-)Pencereden soğuk gelmesi 7-)Gitmek istediğimiz yere uzun sürede gitmek. 7-)Gitmek istediğimiz yere uzun sürede gitmek.

3 ÇÖZMEK İSTEĞİM SORUN Yerleri silerken yorulmak.Çünkü, annelerimiz veya başka bir kişi yerleri silerken yoruluyor ve zaman boşa gidebiliyor. Yerleri silerken yorulmak.Çünkü, annelerimiz veya başka bir kişi yerleri silerken yoruluyor ve zaman boşa gidebiliyor.

4 ÇÖZÜM ÖNERİLERİM 1-)Temizlikçi tutarız 2-)Yerleri silen makine üretmek 3-)Ara ara dinleniriz Makine üretirim.Çünkü bu çözüm önerisini yaparsak bu sorunu çözeriz. Makine üretirim.Çünkü bu çözüm önerisini yaparsak bu sorunu çözeriz.

5 Kumandalı oyuncak bir arabanın altına bez yerleştirdik. Böylece temizlemek istediğimiz yeri kumandalı araba sayesinde oturduğumuz yerden silebiliriz. Kumandalı oyuncak bir arabanın altına bez yerleştirdik. Böylece temizlemek istediğimiz yeri kumandalı araba sayesinde oturduğumuz yerden silebiliriz.

6 ANNEM ---- Gerçekten çok iyi düşünmüşün. ANNEM ---- Gerçekten çok iyi düşünmüşün. BABAM ---- Çok şaçma bir konu bulmuşun BABAM ---- Çok şaçma bir konu bulmuşun ABLAM ---- Başka sorun mu kalmadı daha iyi sorunlar bulabilirdin. ABLAM ---- Başka sorun mu kalmadı daha iyi sorunlar bulabilirdin.

7

8

9 HAZIRLAYAN


"KURGU KUŞAĞI KURGU KUŞAĞI Şeyma Gün 6/B 957 957. Sorun İstek ve İhtiyaçlarım 1-)Kıyafetleri katlamak 2-)Yerleri silerken yorulmak 2-)Yerleri silerken." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları