Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

LABORATUVAR KURALLARI Yeliz Özcan. 1) Y IYECEK VE IÇEÇEKLE GIRMEYINIZ Yiyecek ve içecekler bilgisayarların üzerlerine dökülebilir bu yüzden labaratuvarların.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "LABORATUVAR KURALLARI Yeliz Özcan. 1) Y IYECEK VE IÇEÇEKLE GIRMEYINIZ Yiyecek ve içecekler bilgisayarların üzerlerine dökülebilir bu yüzden labaratuvarların."— Sunum transkripti:

1 LABORATUVAR KURALLARI Yeliz Özcan

2 1) Y IYECEK VE IÇEÇEKLE GIRMEYINIZ Yiyecek ve içecekler bilgisayarların üzerlerine dökülebilir bu yüzden labaratuvarların içerisine getirmemek en iyisidir.

3 2)H EP AYNI BİLGİSAYARI KULLANMAYA DİKKAT EDİNİZ. Hep aynı bilgisayarı kullanmamız bize dosyalarımızın kaybolmadan ulaşmamamızı sağlar böylelikle istediğimiz zaman belgelerimize kolaylıkla ulaşabiliriz.

4 3)B ILGISAYARı DERS DıŞı AMAÇLARDA KULLANMAYıNıZ.

5 5)K AYDETMEK ISTEDIĞINIZ VERILERI D DISKINE KAYDEDIN Dosyalarımızın silinmemesi açısından difriz olmasından kaynaklı dosyalarınızı D diskine kaydediniz.

6 6)DERS SONUNDA BİLGİSAYARI KAPATIN HEM ELEKTRİK TASARRUFU İÇİN HEMDE AÇIK KALMASININ GEREKSİZ ENERJİ KAYIPLARINA YOL AÇMAMASI AÇISINDAN BİLGİSAYARINIZ KAPATINIZ

7 7)BİLGİSAYAR AYARLARINIZI DEĞİŞTİRMEYİNİZ BİLGİSAYARINIZIN DÜZGÜN ÇALIŞABİLMESİ İÇİN AYARLARINIZI DEĞİŞTİRMEYİNİZ. 8)KOLTUKLARINIZI DÜZELTEREK LABORATUVARDAN ÇIKIN. DÜZEN VE TERTİP AÇISINDAN KOLTUKLARI DÜZELTİP ÇIKIN

8 9)SESSİZ OLUN BİLGİSAYARDA DERS ESNASINDA SESSİZ OLUN DİĞER ARKADAŞLARIN KONSANTRASYONU AÇISINDAN SESSİZ OLUN.


"LABORATUVAR KURALLARI Yeliz Özcan. 1) Y IYECEK VE IÇEÇEKLE GIRMEYINIZ Yiyecek ve içecekler bilgisayarların üzerlerine dökülebilir bu yüzden labaratuvarların." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları