Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

IPPC (EKÖK) - “Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrol” Teknik Yardımı Proje Web Sitesi ve IPPC Envanter Veri Tabanı Onur Mat Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "IPPC (EKÖK) - “Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrol” Teknik Yardımı Proje Web Sitesi ve IPPC Envanter Veri Tabanı Onur Mat Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye."— Sunum transkripti:

1 IPPC (EKÖK) - “Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrol” Teknik Yardımı Proje Web Sitesi ve IPPC Envanter Veri Tabanı Onur Mat Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti Tarafından finanse edilmektedir.

2 Proje Web Sitesi IPPC anlayışını geliştirmek İlgili taraflar arasında sürekli iletişim Hedef kitle Tesis/ firma temsilcileri Çevre profesyonelleri Medya Kamu sektörü uzmanları Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti Tarafından finanse edilmektedir.

3 Web Sitesinin İçeriği IPPC kılavuz dokümanları Proje doküman ve raporları Haberler, faaliyetler ve duyurular Sık sorulan sorular ve ziyaretçi soruları Anket formu İletişim bilgileri Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti Tarafından finanse edilmektedir.

4 Web Sitesinin Yönetimi Yetkilendirilmiş erişim (Bakanlık ve proje personeli) Kullanıcı yönetimi Kullanıcılar, gruplar ve rollerin tanımlanması İçerik yönetimi Proje dokümanları ve raporları Haberler ve duyurular Bağlantılar Sık sorulan sorular Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti Tarafından finanse edilmektedir.

5 Envanter Veri Tabanı Her bir tesisin kaydı Tek tanıtıcı Faaliyet sınıflandırma bilgisi IPPC ve önceki sınıflandırmalar, var ise Adres ve iletişim bilgileri Kapasite (faaliyete bağlı çözümleme) Editoryal tanımlayıcı veri Onay ve IPPC statüsü Uzman Yorumları Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti Tarafından finanse edilmektedir.

6 Teşekkürler… Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti Tarafından finanse edilmektedir.


"IPPC (EKÖK) - “Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrol” Teknik Yardımı Proje Web Sitesi ve IPPC Envanter Veri Tabanı Onur Mat Bu proje Avrupa Birliği ile Türkiye." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları