Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Anne, sana bir soru sorabilir miyim? Tabii yavrum. Neden sormayasın ki? Söyle bana canını sıkan, seni üzen bir şey mi var?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Anne, sana bir soru sorabilir miyim? Tabii yavrum. Neden sormayasın ki? Söyle bana canını sıkan, seni üzen bir şey mi var?"— Sunum transkripti:

1 Anne, sana bir soru sorabilir miyim? Tabii yavrum. Neden sormayasın ki? Söyle bana canını sıkan, seni üzen bir şey mi var?

2 Niye develerin hörgücü var? Yavrum biz develer çöl hayvanı olarak biliniriz. Hörgüce uzun çöl seyahatlerinde ihtiyaç duyarız. Hayatta kalmamızı hörgüçlerimize depoladığımız suya borçluyuz

3 OK, peki neden bacaklarımız uzun ve ayaklarımız yuvarlak? Evlat, Onlar çölde herkesten daha rahat ve daha hızlı yürüyebilmemizi sağlar.

4 OK, Niye bizim göz kapaklarımız bu kadar uzun ve büyük? Bazen görüşümü engelliyor. Evladım. O göz kapaklarımız gözlerimizi kızgın çöldeki güneşten ve kum fırtınalarında kum ve sert rüzgarlardan korumaya yarar.

5 Anladım. Hörgüç su depolamamıza, uzun bacaklar ve yuvarlak ayaklar çölde iyi ve hızlı yürümemize, büyük göz kapaklarımız ise kızgın çöl güneşinden ve kum fırtınalarından korunmamıza yararlar

6 Son bir sorum daha olacak anneciğim.… Dinliyorum, canım?

7 Peki o zaman biz ne bok yemeye Hayvanat Bahçesindeyiiiiiiiizzzz????! ? ? ?

8 Zeka, bilgi, yetenek ve deneyimlerinizi ancak siz doğru yerde iseniz kullanabilirsiniz! Şu an neredesiniz?????????


"Anne, sana bir soru sorabilir miyim? Tabii yavrum. Neden sormayasın ki? Söyle bana canını sıkan, seni üzen bir şey mi var?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları