Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İDİL KIZIL GÜZELLİKLER Dünyada çoğunlukla kötü şeyler olmasına rağmen güzel şeyler de olmuyor değil.. Mesela dünyada görülmeye değer çok güzel yerler.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İDİL KIZIL GÜZELLİKLER Dünyada çoğunlukla kötü şeyler olmasına rağmen güzel şeyler de olmuyor değil.. Mesela dünyada görülmeye değer çok güzel yerler."— Sunum transkripti:

1

2 İDİL KIZIL GÜZELLİKLER

3 Dünyada çoğunlukla kötü şeyler olmasına rağmen güzel şeyler de olmuyor değil.. Mesela dünyada görülmeye değer çok güzel yerler ve manzaralar var..

4 İşte bu güzel manzaralardan birkaç deniz görüntüsü…

5

6 Yağmurla güneşin kardeşliğinden doğmuş bir gökkuşağı.

7 Geceyarısı bir ağaç dibinde son derece romantik bir görüntü..

8 Ve çok güzel günbatımı görüntüleri…

9

10

11 Bazen çok tehlikeli ve ölümcül olabilen ama geceyi gündüze çeviren şimşeklerin bize verdiği bazı ilginç görüntüler

12

13

14

15 İDİL KIZIL

16 Su, ateş ve erdem dost olup, birlikte zaman geçirmeye başlamışlar. Çevrede dolaşırlarken eğer kaybolurlarsa birbirlerini nasıl bulabileceklerini sorgulamaya başlamışlar. Su, ateş ve erdem dost olup, birlikte zaman geçirmeye başlamışlar. Çevrede dolaşırlarken eğer kaybolurlarsa birbirlerini nasıl bulabileceklerini sorgulamaya başlamışlar.

17 Suya sormuşlar: "Kaybolursan seni nasıl bulacağız?" "Nerede bir şırıltı duyarsanız beni orada bulabilirsiniz” diye cevap vermiş su. Suya sormuşlar: "Kaybolursan seni nasıl bulacağız?" "Nerede bir şırıltı duyarsanız beni orada bulabilirsiniz” diye cevap vermiş su.

18 Ateşe sormuşlar: "Seni kaybedersek ne yapalım?" "Bir duman gördüğünüz yerde ben varım” diye yanıtamış ateş. Ateşe sormuşlar: "Seni kaybedersek ne yapalım?" "Bir duman gördüğünüz yerde ben varım” diye yanıtamış ateş.

19 Sıra erdeme gelmiş. Onun yanıtı ise oldukça düşündürücüymüş Sıra erdeme gelmiş. Onun yanıtı ise oldukça düşündürücüymüş ALINTI


"İDİL KIZIL GÜZELLİKLER Dünyada çoğunlukla kötü şeyler olmasına rağmen güzel şeyler de olmuyor değil.. Mesela dünyada görülmeye değer çok güzel yerler." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları