Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Www.birikimbilisim.com. Hasta ve yaralı insanlara bakar ve onların iyileşmesinde de yardımcı olurum. Hastalığın belirtilerini izlerim. Hastalara ilaç.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Www.birikimbilisim.com. Hasta ve yaralı insanlara bakar ve onların iyileşmesinde de yardımcı olurum. Hastalığın belirtilerini izlerim. Hastalara ilaç."— Sunum transkripti:

1 www.birikimbilisim.com

2

3 Hasta ve yaralı insanlara bakar ve onların iyileşmesinde de yardımcı olurum. Hastalığın belirtilerini izlerim. Hastalara ilaç veririm. İnsanların hastalık durumlarında kendilerine ve ailelerine nasıl bakacaklarını anlatırım.

4 www.birikimbilisim.com

5

6  İnsanlara hukuk hakkında ne yapması yada ne yapmaması gerektiği hakkında tavsiyelerde bulunurum.  Yasalar hakkında insanları yönlendiririm.  Örneğin bir yakınınız mahkemeye gittiğinde onu savunmak benim işimdir. Yada suç işlemiş insanları da temsil ederek adil yargılanmalarını sağlarım.

7 www.birikimbilisim.com

8  Dünyayı anlama yeteneğini benimle kazanırsınız.  Zekamızı, hayal gücümüzü ve yeteneklerimizi kullanmayı ben öğretirim size.  Okumayı yazmayı,yeni yeni şarkıları Atatürk’ü, yepyeni bilgileri öğretmek için çalışırım size.

9 www.birikimbilisim.com

10  Hayvanların sağlıklı ve iyi olmasıyla ilgilenirim.  Hasta hayvanları tedavi ederim.  At ve inek gibi büyük hayvanların doğumuna yardım eder ve hayvan sahiplerine yeni doğanlara nasıl bakacakları konusunda bilgi veririm.

11 www.birikimbilisim.com

12  Doktorların ve dişçilerin önerileri doğrultusunda, yazdıkları reçeteleri hazırlamak amacıyla ilacın farklı türlerini hazırlarım.

13 www.birikimbilisim.com

14  İnsanların dişleriyle ilgilenen bir doktorum.  Kanal tedavisi ve dolgu yapar, dişetlerinde büyük bir problem olduğunda ameliyat yaparım.  Bazen tedavi için iğne kullanırım ama merak etmeyin hiç canınızı acıtmadan yaparım.  Dişlerinizi fırçalamayı unutmayın.

15 www.birikimbilisim.com

16  Ev ve bina inşa eder,ofis ve apartmanlar için planlar yaparım.  Okul ve havaalanlarını dizayn ederim.  Yapılacak binaların doğru olup olmayacağına ve çevreye zarar verip vermeyeceğini de karar veririm. Bu konuşmalardan sonra müşteri için bir ön çizim yaparım.

17 www.birikimbilisim.com

18  Hikaye yada gerçek olayları yazarım  Kitap yazmanın dışında magazin veya gazeteler için,radyo ve televizyonlar için de yazılar yazarım.  Yazı yazmaya başladığımda kütüphanelerden yada röportaj yaparak bilgi toplarım.  Benim kitaplarımı okuyor musunuz çocuklar?

19 www.birikimbilisim.com

20  İnsanlığın tarihini araştıran bir bilim adamı ve tarihçiyim.  Binlerce yıl öncesinden günümüze kadar yaşamış toplumların ve insanların gelişimi üzerine çalışırım. Bu çalışma tüm dünyadaki insanların hayatlarını ve onların kalıntılarını araştırmak ve incelemekle yapılmaktadır.

21 www.birikimbilisim.com

22  Hava hakkında eğitim alan ve birkaç saat,hafta ve ay gibi yakın gelecekte havanın nasıl değişeceğini tahmin eden bilim adamıyım.  Radyo ve televizyondan size hava hakkında bilgiler veririm.

23 www.birikimbilisim.com

24  Benim ömrüm yollarda geçiyor.  Bazen yük bazen insan taşıyorum.  Ailemi özlüyorum ama para kazanıp,onların ihtiyaçlarını karşılıyorum.

25 www.birikimbilisim.com

26  Sebzelerin,meyvelerin en tazesini satarım.  Siz çocukları çok severim.  Alın benim gıdalarımdan, vitaminli meyvelerimden.

27 www.birikimbilisim.com


"Www.birikimbilisim.com. Hasta ve yaralı insanlara bakar ve onların iyileşmesinde de yardımcı olurum. Hastalığın belirtilerini izlerim. Hastalara ilaç." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları