Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞLIK HOŞGELDİNİZ. ARKADAŞLIK VE ARKADAŞ NE DEMEK? O Bana göre arkadaş sır tutan, becerikli, saygılı ve paylaşımcı olmalıdır. O Arkadaşlık ise iyi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ARKADAŞLIK HOŞGELDİNİZ. ARKADAŞLIK VE ARKADAŞ NE DEMEK? O Bana göre arkadaş sır tutan, becerikli, saygılı ve paylaşımcı olmalıdır. O Arkadaşlık ise iyi."— Sunum transkripti:

1 ARKADAŞLIK HOŞGELDİNİZ

2 ARKADAŞLIK VE ARKADAŞ NE DEMEK? O Bana göre arkadaş sır tutan, becerikli, saygılı ve paylaşımcı olmalıdır. O Arkadaşlık ise iyi günde kötü günde de yanında olan kişidir.

3 ARKADAŞ SEÇERKEN HANGİ ÖZELLİKLERİNE DİKKAT ETMELİYİZ ? Dürüst, Paylaşımcı, Çalışkan, Sır tutan, Güvenirlik, Saygılı, Kurallara uyan.

4 ARKADAŞLIKLA İLGİLİ GÜZEL SÖZLER O Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. O Eğer herkes arkadaş sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada arkadaşlık kalmazdı.

5 ARKADAŞLIKLA İLGİLİ ATASÖZLERİ O Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. O Dost kara günde belli olur. O Üzüm üzüme baka baka kararır. O Dostluk başka alış veriş başka.

6

7

8

9 Aslı KAYA 159 3/A


"ARKADAŞLIK HOŞGELDİNİZ. ARKADAŞLIK VE ARKADAŞ NE DEMEK? O Bana göre arkadaş sır tutan, becerikli, saygılı ve paylaşımcı olmalıdır. O Arkadaşlık ise iyi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları