Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Aşk ve arkadaşlık.... “Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. Aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Aşk ve arkadaşlık.... “Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. Aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım."— Sunum transkripti:

1 aşk ve arkadaşlık...

2 “Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. Aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım. Sen niye varsın ki bu dünyada?”

3 Arkadaşlık cevap verir "sen gittikten sonra bıraktığın gözyaşlarını silmek için....

4 Bütün sevdiklerinize ithafen şunları göz önünde bulundurun: Eğer bu sabah hastalıklı değil de sağlıklı uyanmış iseniz, bir hafta sonrasını göremeyecek olan bir milyon insandan daha şanslısınız.

5 Bir harp tehlikesi ile, işkence görmek ihtimali ile ve sağ kalma korkusu ile karsı karsıya değilseniz, 500 milyon insandan daha iyisiniz.

6

7 Buz dolabınızda yiyeceğiniz, üzerinizde elbiseniz, başınızı sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa, dünyadaki insanların çoğundan daha zenginsiniz.

8 Bankada ve cüzdanınızda para varsa, dünyanın en imtiyazlı % 8'i arasındasınız...

9 Anneniz, babanız sağ ise ve boşanmamışlarsa, siz bu dünyada nadir kişilerden birisiniz.

10

11 Bu mesajı okuyabiliyorsanız bu demektir ki; Birisi sizi düşündü ve bunu gönderdi.. Çünkü okuma yazma bilmeyen 2 milyar kişiden biri değilsiniz.

12 Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış.. Kimse seni üzmemiş gibi sev.. Kimse seni seyretmiyormuş gibi danset.. Kimse seni dinlemiyormuş gibi şarki söyle.. Cennet dünyadaymış gibi yaşa..

13 Bu mesajı dostlarına gönder. Göndermezsen hiçbir şey olmaz korkma. Ama gönderirsen, belki bunu okuyan birisi gülümser...

14 Bunu tüm ARKADAŞ olarak düşündüklerinize gönderin. Bu mesajı size yollayana geri göndermek demek olsa bile.. Eğer bu mesaj size geri geliyorsa, arkadaş çevrenizin gerçek arkadaşlardan oluştuğuna inanabilirsiniz.

15 Her şey Gönlünce Olsun Arkadaşım Diğer byEFSaNE PPS Sunum dosyaları için TIKLAYIN


"Aşk ve arkadaşlık.... “Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. Aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları