Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

F İ LD İ Ş İ - GAZEBO www.afmajans.org F İ LD İ Ş İ Tüm organizasyon hizmetlerinde sahne, şenlik alanı vb. ortamlarda ışıklandırması ile müzik ve gösterinin.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "F İ LD İ Ş İ - GAZEBO www.afmajans.org F İ LD İ Ş İ Tüm organizasyon hizmetlerinde sahne, şenlik alanı vb. ortamlarda ışıklandırması ile müzik ve gösterinin."— Sunum transkripti:

1

2 F İ LD İ Ş İ - GAZEBO

3 F İ LD İ Ş İ Tüm organizasyon hizmetlerinde sahne, şenlik alanı vb. ortamlarda ışıklandırması ile müzik ve gösterinin ritmine uyum sağlayan coşku aracıdır.

4 F İ LD İ Ş İ Üretimini gerçekleştirdiğimiz fildişinin ebatlarında opsiyon tanımaktayız. Ürün Özellikleri Uzaktan kumanda kontrolü ile renk değişimi Çok sayıda efekt özelliği Kısa sürede hazır hale gelme (3dk) Kiralama ve satın alma seçenekleri

5 F İ LD İ Ş İ

6

7 GAZEBO Ortamı renklendirmek için özellikle akşam vakitlerinde kullanılan ürünümüzdür. Fildişi gibi renk seçeneklerine sahip kolay kurulumlu büyük boyutlardadır.

8 GAZEBO

9 İ LET İ Ş İ M AFM AJANS- İ Ş İ N UZMANI Adres : Hamidiye Mah. Eyyubi Cad. Geyikli Sok. No: 3 Sultanbeyli/ İ STANBUL Tel : (216) (505) (542) Mail : Web :


"F İ LD İ Ş İ - GAZEBO www.afmajans.org F İ LD İ Ş İ Tüm organizasyon hizmetlerinde sahne, şenlik alanı vb. ortamlarda ışıklandırması ile müzik ve gösterinin." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları