Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Cin Ali İnternette Ne Yapıyor?. Cin Ali bilgisayarda öğretmeninin önerdiği sitelerde gezerek hem daha çok şey öğrenmiş hem de ödevlerini tamamlamış. Ödevlerini.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Cin Ali İnternette Ne Yapıyor?. Cin Ali bilgisayarda öğretmeninin önerdiği sitelerde gezerek hem daha çok şey öğrenmiş hem de ödevlerini tamamlamış. Ödevlerini."— Sunum transkripti:

1 Cin Ali İnternette Ne Yapıyor?

2 Cin Ali bilgisayarda öğretmeninin önerdiği sitelerde gezerek hem daha çok şey öğrenmiş hem de ödevlerini tamamlamış. Ödevlerini bitirdikten sonra Facebook’a girip arkadaşlarının resimlerini beğenmiş. Oyun oynamış.

3 Cin Ali’yi oyun oynarken gören annesi çok üzülmüş. Ali derslerine çalışmıyor zannetmiş. Bilgisayarı yasaklamış.

4 Ali’nin annesi öğretmeniyle konuşmak için okula gitmiş. Öğretmeni Ali’nin her zaman ödevini yaptığını en çalışkan öğrencisi olduğunu söylemiş. ‘’Dersi bittikten sonra oyun oynaya bilir.’’ demiş.

5 Ali’nin annesi eve gelince Aliden özür dilemiş. Yanlış anladığını söylemiş. Bilgisayarı kullanabilirsin demiş. Ali çok mutlu olmuş ve annesine sarılmış.

6 Dilek Evgin 47227483018 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği


"Cin Ali İnternette Ne Yapıyor?. Cin Ali bilgisayarda öğretmeninin önerdiği sitelerde gezerek hem daha çok şey öğrenmiş hem de ödevlerini tamamlamış. Ödevlerini." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları