Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Cin Ali merak ediyor… Cin Ali arkadaşı O ğ uzcan’ın evine gidiyor. O ğ uzcan’ın oyun oynadı ğ ını görünce meraklanıp soruyor: - Bu oyunu bende bilgisayarıma.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Cin Ali merak ediyor… Cin Ali arkadaşı O ğ uzcan’ın evine gidiyor. O ğ uzcan’ın oyun oynadı ğ ını görünce meraklanıp soruyor: - Bu oyunu bende bilgisayarıma."— Sunum transkripti:

1

2 Cin Ali merak ediyor… Cin Ali arkadaşı O ğ uzcan’ın evine gidiyor. O ğ uzcan’ın oyun oynadı ğ ını görünce meraklanıp soruyor: - Bu oyunu bende bilgisayarıma kurabilir miyim? O ğ uzcan: - Tabi ki. Oyunun kuruluşunu bir CD’ ye çekip vereyim sana. Sende bilgisayarına kur, der.

3 Cin Ali oyun oynuyor… Cin Ali heyecanla eve gelip bilgisayarına oyunu kuruyor. Ve oynamaya başlıyor. Cin Ali bu oyunu çok seviyor.

4 Cin Ali çok korkuyor… Cin Ali çok korkuyor… Cin Ali oyun oynamaya devam ederken birden bire bilgisayar kapanıyor. Cin Ali bilgisayarı tekrar açmak istedi ğ inde bilgisayar açılmıyor. Cin Ali bu durum karşısında çok korkuyor. Cin Ali bilgisayarını bir bilgisayarcıya götürüyor ve bilgisayarına CD den virüs bulaştı ğ ını ve sistemini çökertti ğ ini ö ğ reniyor.

5 Cin Ali virüs programının önemini anlıyor… Bilgisayarcı ona sistemini tekrar kuruyor ve Cin Ali’ ye virüs programı veriyor. Cin Ali böylece virüs programı kullanmanın önemini anlıyor. Bundan sonra hep virüs programı kullanıyor ve böylece Cin Ali’nin bilgisayarı artık hep güvende oluyor.

6


"Cin Ali merak ediyor… Cin Ali arkadaşı O ğ uzcan’ın evine gidiyor. O ğ uzcan’ın oyun oynadı ğ ını görünce meraklanıp soruyor: - Bu oyunu bende bilgisayarıma." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları