Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

§DEDE:BABAMIZIN BABASI DEDEMİZDİR. § BABAANNE:BABAMIZIN ANNESİ BABAANNEMİZDİR. §HALA:BABAMIZIN KIZ KARDEŞİ (ABLASI) HALAMIZDIR. §AMCA:BABAMIZIN ERKEK.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "§DEDE:BABAMIZIN BABASI DEDEMİZDİR. § BABAANNE:BABAMIZIN ANNESİ BABAANNEMİZDİR. §HALA:BABAMIZIN KIZ KARDEŞİ (ABLASI) HALAMIZDIR. §AMCA:BABAMIZIN ERKEK."— Sunum transkripti:

1

2 §DEDE:BABAMIZIN BABASI DEDEMİZDİR. § BABAANNE:BABAMIZIN ANNESİ BABAANNEMİZDİR. §HALA:BABAMIZIN KIZ KARDEŞİ (ABLASI) HALAMIZDIR. §AMCA:BABAMIZIN ERKEK KARDEŞİ (ABİSİ) AMCAMIZDIR. §DEDE:ANNEMİZİN BABASI DEDEMİZDİR. §ANNEANNE:ANNEMİZİN ANNESİ ANNEANNEMİZDİR. §TEYZE:ANNEMİZİN KIZ KARDEŞİ (ABLASI) TEYZEMİZDİR. §DAYI:ANNEMİZİN ERKEK KARDEŞİ (ABİSİ) DAYIMIZDIR.

3 BENİM ANNEM GÜZEL ANNEM BENİ AL KOLLARINA... DİYEBİLDİĞİMİZ TEK VARLIK ANNELERİMİZDİ R!

4 ANNEMİZİN EŞİ, BİZİM CANIMIZ, BAZEN SERT, BAZENDE DÜNYANIN EN TATLI İNSANI, BİLİN BAKALIM KİMDİR O ???  O BİZİM BABAMIZDIR

5 DEDEMİZİN (BABAMIZIN BABASI) KAÇ TANE ERKEK ÇOCUĞU VARSA O KADAR AMCAMIZ VARDIR. BABAMIZIN ERKEK KARDEŞİ YA DA ABİSİ AMCAMIZDIR. AMCAMIZIN ÇOCUKLARI BİZİM KUZENLERİMİZDİR. AMCALARIMIZ BABA YARISI GİBİDİR...

6 AANNEMİZİN ERKEKKARDEŞİ YA DA ABİSİ DAYIMIZDIR. AANNEANNEMİZİN NE KADAR ERKEK ÇOCUĞU VARSA O KADARDA DAYIMIZ VARDIR.

7  AMCAMIZIN EŞLERİ,  DAYIMIZIN EŞLERİ,  ERKEK KARDEŞLERİMİZİ N YA DA ABİLERİMİZİN EŞLERİ YENGEMİZDİR.

8 ANNEMİZİN ABLASI YA DA KIZ KARDEŞİDİR. TEYZEMİZİN ÇOCUKLARI BİZİM YİĞENLERİMİZ OLUR. TEYZEMİZ ANNEMİZ GİBİDİR.

9 YDYDEDEMİZİN KAÇ KIZ ÇOCUĞU VARSA O KADAR HALAMIZ VARDIR. YHYHALAMIZ BABAMIZIN KIZ KARDEŞİ YA DA BABAMIZIN ABLASI OLABİLİR. HHALAMIZIN ÇOCUKLARI KUZENLERİMİZDİR - >ERKEK YA DA KIZ HER İKİSİDE BİZİM KUZENİMİZDİR.

10  ANNEMİZİN KIZ KARDEŞİ TEYZEMİZİN,  BİZİM KIZ KARDEŞİMİZ ABLAMIZIN,  KOCASI BİZİM ENİŞTEMİZDİR.

11 BBABA TARAFI, AAMCAMIZIN ÇOCUKLARI, HHALAMIZIN ÇOCUKLARI BİZİM KUZENLERİMİZDİR.

12 AANNE TARAFINDAKİ, AABİ YA DA ABLALARIMIZ, BBİZİM CİCİ YEĞENLERİMİZDİR

13  ANNEMİZİN BABASI,  ANNEANNEMİZN KOCASI,  BİZİM BİRİCİK TON DEDEMİZDİR!

14 AANNEMİZİN ANNESİ, BBİZİM GÜZEL ANNEANNEMİZDİR

15 BABAMIZIN ANNESİ, DEDEMİZİN EŞİ, BİZİM BABANNEMİZDİR

16 BBİZDEN BÜYÜK ERKEK KARDEŞİMİZDİR!!

17 BBİZDEN BÜYÜK OLAN KIZ KARDEŞİMİZDİR.

18 Annemin annesi anneannem, Babamın annesi babaannem, Annemle babamın babası dedem, Bilmezler onları ne çok severim ben! Annemin kız kardeşi teyzem, Babamın kız kardeşi halam, Benimse olur ablam... Annemin erkek kardeşi;dayım Babamın erkek kardeşi;amcam Benimse olur ağabeyim... Teyzemin kocasıyla; halamın kocasıdır, Eniştem, Amcamın karısıyla;dayımın karısıdır, Yengem, İşte hepsi olur benim CANIM AİLEM!!!

19

20 AAnnemizin annesi bizim neyimizdir? BBabamızın annesi bizim neyimiz olur?

21

22

23

24

25

26

27

28

29


"§DEDE:BABAMIZIN BABASI DEDEMİZDİR. § BABAANNE:BABAMIZIN ANNESİ BABAANNEMİZDİR. §HALA:BABAMIZIN KIZ KARDEŞİ (ABLASI) HALAMIZDIR. §AMCA:BABAMIZIN ERKEK." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları