Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

E-Mail: iornekal@muranoturizm.com 4/6/2017 5:24 AM FOR ENERGO 2014 ULUSLARARASI ENERJİ FUARI PRAG 18 - 21 KASIM 2014 (Türk Havayolları ile) MURANO.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "E-Mail: iornekal@muranoturizm.com 4/6/2017 5:24 AM FOR ENERGO 2014 ULUSLARARASI ENERJİ FUARI PRAG 18 - 21 KASIM 2014 (Türk Havayolları ile) MURANO."— Sunum transkripti:

1 E-Mail: iornekal@muranoturizm.com
4/6/2017 5:24 AM FOR ENERGO ULUSLARARASI ENERJİ FUARI PRAG KASIM 2014 (Türk Havayolları ile) MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep: © 2007 Microsoft Corporation. All rights reserved. Microsoft, Windows, Windows Vista and other product names are or may be registered trademarks and/or trademarks in the U.S. and/or other countries. The information herein is for informational purposes only and represents the current view of Microsoft Corporation as of the date of this presentation. Because Microsoft must respond to changing market conditions, it should not be interpreted to be a commitment on the part of Microsoft, and Microsoft cannot guarantee the accuracy of any information provided after the date of this presentation. MICROSOFT MAKES NO WARRANTIES, EXPRESS, IMPLIED OR STATUTORY, AS TO THE INFORMATION IN THIS PRESENTATION.

2 MURANO TURİZM A.Ş. HAKKINDA:
MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; YURTİÇİ-YURTDIŞI FUAR GEZİLERİ, DEVLET DESTEKLİ YURTDIŞI İŞ GEZİLERI, DEĞİŞİK SEKTÖRLERDE BÜYÜME HEDEFLEYEN FİRMALARIN GÜNÜMÜZDE EN ÖNEMLİ GEREKLERİNDEN OLAN MOTİVASYON VE TEŞVİK GEZİLERİ, BÖLGESEL, ULUSAL VE ULUSLARARASI LANSMAN, BAYİİ KOORDİNASYON VE EĞİTİM TOPLANTILARI, BUNLARIN YANINDA BİREYSEL VE GRUP OLARAK GERÇEKLEŞEN YURTİÇİ VE YURTDIŞI SEYAHATLER, YURTDIŞINDAN ÜLKEMİZİ ZİYARET ETMEK VE GEZMEK AMACI İLE GELEN YABANCI MİSAFİRLERİN ÜLKEMİZDE AĞIRLANMASI VE TÜM DÜNYADA VIP SEYAHAT ORGANİZASYONU GİBİ KONULARDA PROFESYONEL OLARAK HİZMET VERMEYİ SÜRDÜRMEKTEDİR. MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜN ÇOĞUNLUĞU TÜRKİYE ÇAPINDAKİ TİCARET ODALARI, SANAYİ ODALARI, TİCARET BORSALARI, DERNEKLER VE MESLEK KURULUŞLARINDAN OLUŞAN; ÖZELLİKLE DEVLET DESTEKLİ YURTİÇİ – YURTDIŞI FUAR VE İŞ GEZİLERİ, İŞ VE EĞİTİM TOPLANTILARI, ÖZEL VE ŞİRKET GEZİLERİ, KURUMSAL MOTİVASYON AKTİVİTELERİ, ÖZEL KONSEPTLİ ORGANİZASYONLAR VE DAHA PEK ÇOK AKTİVİTEYİ HİZMET VERMEKTE OLDUĞU MÜŞTERİLERİ İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLAYAN VE ORGANİZE EDEN MURANO TURİZM, YARATICI VE ÖZVERİLİ EKİBİ İLE SİZLERE HER ZAMAN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA HAZIRDIR. TURİZM SEKTÖRÜNDE; İÇ TURİZM, YURTDIŞI ORGANİZASYON, BİLET HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MURANO TURİZM, BUGÜN GENÇ, DİNAMİK VE KÖKLERİNE BAĞLI EKİBİ İLE MICE ( ŞİRKET TOPLANTILARI, YURTDIŞI FUAR VE GEZİ ORGANİZASYONLARI ) ALANINDA SİZLERİN HİZMETİNDEDİR. MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep:

3 E-Mail: iornekal@muranoturizm.com
MURANO TURİZM A.Ş. REFERANS LİSTESİ TİCARET VE SANAYİ ODALARI Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Bartın Ticaret Odası Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konya Ticaret ve Sanayi Odası Aksehir Ticaret ve Sanayi Odası Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Sinop Ticaret ve Sanayi Odası DERNEKLER Turgutlu Metal Sanayicileri Derneği ( TURMESAD ) Türkiye Odalar Borsalar Birliği Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği ( UKUB ) Antalya Tanıtım ve Turizm Geliştirme Vakfı Antalya İhracatçılar Birliği JCI Türkiye (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) Uşak İnşaat Mühendisleri Odası ŞİRKETLER Çetsan Ayakkabı Ataç Kozmetik ve Pazarlama Bayındır Hayat Sigortası A.Ş. Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş. Hisar Çatal, Bıçakları A.Ş. Sutaş Kozmetik Ürünleri Pazarlama A.Ş. Wella Türkimya A.Ş MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep:

4 E-Mail: iornekal@muranoturizm.com
Sayın Yetkili, Mayıs 2014 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz Prag fuar ve iş gezisi ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız. Türk Havayolları’nda aşağıda belirtilen uçuşlar önerilmektedir:    TÜRK HAVAYOLLARI : 18 KASIM TK 1767 İSTANBUL – PRAG 08:40 – 10:30 21 KASIM TK 1770 PRAG – İSTANBUL 18:45 – 22:15 Tüm fiyatlar; Türk Hava Yolları ile uçuş, Prag’da 4 Yıldız Superior Otellerde Oda-Kahvalti dahil konaklama olacak sekilde verilmistir. Tüm transferler 1. Sınıf araçlar ile gerçekleştirilecektir. Fiyatlara ayrıca PRAG PANORAMİK ŞEHİR TURU ve 2 GÜN OTEL – FUAR ALANI – OTEL TRANSFERLERİ DE DAHİL edilmiştir. Belirtilen fuara KOSGEB veya Ekonomi Bakanlığı desteği için ihtiyaç duyulacak resmi fuar davet yazısı, tüm resmi randevular ve davet yazıları tarafımdan temin edilecektir. Bilgilerinize sunar, ilave bilgiye ihtiyacınız olması halinde aşağıda belirtilen cep telefonumdan bana her zaman ulaşabileceğinizi bilgilerinize sunarım. Saygılarımla, İhsan ÖRNEKAL Murano Turizm A.Ş. GSM : Ofis : MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep:

5 FOR ENERGO 2014 ULUSLARARASI ENERJİ FUARI PRAG 18 - 21 KASIM 2014
1.Gün  İSTANBUL – PRAG : 18 KASIM 2014 İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerini takiben Türk Havayolları TK 1767 sefer sayılı uçuş ile saat 08:40’da Prag’a uçuş. Yerel saat ile 10:30’da Prag’a varışı takiben PRAG PANORAMİK ŞEHİR TURUMUZ yapılacaktır. Turumuz esnasında; Hradchany Kalesi, St. Vitus Katedrali, VI. Charles Köprüsü, Eski Belediye Binası, Ulusal Tiyatro, Kafka’nın evinin bulunduğu bölge panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası Prag’daki otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde. 2.Gün  PRAG : 19 KASIM 2014 Sabah kahvaltısının ardından FOR ENERGO ULUSLARARASI ENERJİ FUARI ziyaret edilecektir. Fuarda BİLGİLENDİRMELER VE SEKTÖREL İKİLİ GÖRÜŞMELER YAPILACAKTIR. Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Enerji sektörü üreticilerinin yapacağı tanıtım ve bilgilendirmelerden sonra sektörel görüşmeler gerçekleştirilecektir. Fuar ziyareti sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. 3.Gün  PRAG : 20 KASIM 2014 Sabah kahvaltısının ardından T.C. PRAG TİCARET MÜŞAVİRLİĞİ ve PRAG TİCARET VE SANAYİ ODASI resmi ziyaretleri gerçekleşecektir. Ziyaretler esnasında BİLGİLENDİRMELER VE SEKTÖREL GÖRÜŞMELER YAPILACAKTIR. Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Enerji sektörü üreticilerinin yapacağı tanıtım ve bilgilendirmelerden sonra sektörel görüşmeler gerçekleştirilecektir. Resmi ziyaretler sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. 4.Gün  PRAG – İSTANBUL : 21 KASIM 2014 Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. En geç saat 12:00’de odalarınızı boşaltmanız ve oda anahtarlarınızı resepsiyona teslim etmeniz gerekmektedir. Öğleden sonra rehberinizin belirleyeceği yer ve saatte buluşmanın ardından Prag havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK sefer sayılı uçuş ile saat 18:45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.15’de İstanbul’a varış. MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep:

6 PRAG 18 - 21 KASIM 2014 ( Türk Havayolları ile )
ÇOK ÖZEL FİYATIMIZ Euro İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI PAKET : Euro TEK KİŞİLİK ODA FARKI : Türk Havayolları ile İstanbul –Prag – İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti Havalimanı vergileri Prag ‘da 4 yıldız superior merkezi otelde 3 Gece ODA+KAHVALTI DAHİL konaklama. Prag havalimanı – otel – havalimanı transferleri Otel – Fuar – Otel Transferleri ( 2 GÜN ) Prag panoramik şehir turları (YEREL REHBER DAHİL) Murano Turizm Yerel Rehberlik Hizmetleri PAKET FİYATIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLER: PAKET FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER : Öğle ve Akşam Yemekleri Vize ücreti Yurtdışı Çıkış Harç Pulu ( 15 TL ) Fuar Giriş Kartı TÜRK HAVA YOLLARI'NDA VE OTELDE YER TUTULMAMAKTADIR. Tüm transferler, klimalı 1. sınıf özel araçlar ile gerçekleşecektir. Fiyatlarımıza; vergiler dahil edilmiştir. Fiyatlarımız minimum 20 kişi için geçerli olup, kişi sayısında azalma olması halinde fiyat teklifimiz revize edilebilecektir. Tur programı ve ücretler tarihindeki tarife ve fiyatlara göre EURO olarak hazırlanmış olup, bu tarihten sonra havayolu taşıma ücretlerine yapılacak olan zamlar ve vergiler tur ücretine aynı oranda ilave edilebilecektir. Tur programında ve uçuş saatlerindeki olası değişikliklere bağlı olarak programda değişiklik yapılabilir. MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep:

7 E-Mail: iornekal@muranoturizm.com
TRANSFER HİZMETLERİ Yurtdışındaki tüm organizasyonlarınızda 1.sınıf kaliteli lüks araçlarımızla havalimanı – otel, havalimanı – şehir merkezi, fuar merkezi, gruplara ve kişilere özel VIP transfer hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimizin yüksek memnuniyetlerini hedefleyerek gerçekleştirmekteyiz. MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep:

8 E-Mail: iornekal@muranoturizm.com
OTEL: PYRAMIDA HOTEL PRAGUE (4 yıldız superior) Prag Kalesi'ne sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Orea Hotel Pyramida, kent merkezine toplu taşıma araçlarıyla yalnızca 15 dakika uzaklıktadır. Otel, fitness merkezi, güneş yatağı, sauna ve kapalı yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Otelin alakart restoranı Koppernik'te Çek ve dünya mutfaklarından yemekler ve nefis şaraplar servis edilir. Bohemia restoranda günlük kahvaltı sunulmaktadır. Franz Kafka Bar'da ev yapımı kek ve aromatik kahvelerin tadını çıkarabilirsiniz. Pyramida Hotel; Prag Kalesi, Prag Loreta kilisesi, Strahov Manastırı ve Küçük Kent'e (Malá Strana) sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alır. Malovanka Tramvay Durağı otele yalnızca 100 metre uzaklıktadır. MURANO TURİZM A.Ş. Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Morkaya İş Merkezi No: Kazasker / İstanbul - TURKEY Tel: Fax: Cep:


"E-Mail: iornekal@muranoturizm.com 4/6/2017 5:24 AM FOR ENERGO 2014 ULUSLARARASI ENERJİ FUARI PRAG 18 - 21 KASIM 2014 (Türk Havayolları ile) MURANO." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları