Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ www.mesutopengin.com.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ www.mesutopengin.com."— Sunum transkripti:

1 DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ www.mesutopengin.com

2 ALTIN KURAL #1 ALTIN KURAL #1 KENDİNİZİ RUHEN HAZIR HİSSETMENİZ!! HİSSETMENİZ!! NETWORK MARKETİNG DUYGULARLA YAPILAN BİR İŞTİR. NETWORK MARKETİNG DUYGULARLA YAPILAN BİR İŞTİR. KENDİNİZİ TÜM FONKSİYONLARLA BAŞARI İÇİN HAZIRLAYIN. KENDİNİZİ TÜM FONKSİYONLARLA BAŞARI İÇİN HAZIRLAYIN.

3 ALTIN KURAL #2 ALTIN KURAL #2 BU BİR İŞTİR. YILLIK CİROSU 200 MİLYAR $ DÜNYADA EN ÇOK KAZANDIRAN MESLEKLERDEN BİRİ

4 ALTIN KURAL #2 ALTIN KURAL #2 AMERİKA NÜFUSUNUN %49’NUN GELİR ELDE ETTİĞİ JAPONYA’DA HER 6 KİŞİDEN BİRİNİN YAPTIĞI BİR TİCARİ KONSEPT TÜRKİYE’DE İSE %0,8 KİŞİNİN YAPTIĞI BİR İŞ TÜRKİYE’DE İSE %0,8 KİŞİNİN YAPTIĞI BİR İŞ

5 ALTIN KURAL #3 ALTIN KURAL #3 TARZINIZ NE OLURSA OLSUN BU İŞİ CİDDİYE ALIN MANTALİTE MANTALİTE GİYİM&KUŞAM GİYİM&KUŞAM DAVRANIŞLAR DAVRANIŞLAR

6 ALTIN KURAL #4 ALTIN KURAL #4 GRUBUNUZU BÜYÜTMEK BU İŞİN BİR PARÇASIDIR. BU İŞİN SIRRI SUNUM YAPMAKTIR. BU İŞİN SIRRI SUNUM YAPMAKTIR. MİLYON DOLARLIK BİR İŞ HOBİ OLARAK YAPILMAZ. MİLYON DOLARLIK BİR İŞ HOBİ OLARAK YAPILMAZ.

7 ALTIN KURAL #4 ALTIN KURAL #4 SEKTÖRDE Kİ SATIŞIN 1 MİLYAR $’I BİR KİŞİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. SEKTÖRDE Kİ SATIŞIN 1 MİLYAR $’I BİR KİŞİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

8 ALTIN KURAL #5 ALTIN KURAL #5 EĞİTİM İŞİMİZİN EN ÖNEMLİ KISMIDIR. EĞİTİM ŞART EĞİTİM ŞART FİRMA TERCİHİNDE EN ÖNEMLİ UNSUR EĞİTİMDİR. FİRMA TERCİHİNDE EN ÖNEMLİ UNSUR EĞİTİMDİR.

9 ALTIN KURAL #6 ALTIN KURAL #6 DÜRÜSTLÜK İŞİMİZİN TEMELİDİR. BU İŞTE TEMEL VE EN ÖNEMLİ STRATEJİSİ DÜRÜSTLÜKTÜR BU İŞTE TEMEL VE EN ÖNEMLİ STRATEJİSİ DÜRÜSTLÜKTÜR NETWORK MARKETİNG’İN ÖZÜ DOĞRULUK VE SADAKATTİR. NETWORK MARKETİNG’İN ÖZÜ DOĞRULUK VE SADAKATTİR.

10 ALTIN KURAL #6 ALTIN KURAL #6 BU İŞİ BİR TAKIM İŞİDİR. HİÇ KİMSE NETWORK MARKETİNG İŞİNİ TEK BAŞINA BAŞARAMAMIŞTIR. HİÇ KİMSE NETWORK MARKETİNG İŞİNİ TEK BAŞINA BAŞARAMAMIŞTIR. TAKIM ÇALIŞMASI BERABER HAREKET EDEREK BAŞARIYA ULAŞMAKTIR. TAKIM ÇALIŞMASI BERABER HAREKET EDEREK BAŞARIYA ULAŞMAKTIR. BİRLİKTE BAŞABİLİRİZ. BİRLİKTE BAŞABİLİRİZ.

11 www.mesutopengin.com info@mesutopengin.com


"DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ DÜNYAYI DEĞİŞTİREN ORGANİZASYONUMUZA HOŞ GELDİNİZ www.mesutopengin.com." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları