Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Düzenleme : Turgay - İnsanın biri, (kadın mı, erkek mi, genç mi, yaşlı mı bilmem, bildiğim insanlardan bir insan olduğu) bilgisayarına!!!

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Düzenleme : Turgay - İnsanın biri, (kadın mı, erkek mi, genç mi, yaşlı mı bilmem, bildiğim insanlardan bir insan olduğu) bilgisayarına!!!"— Sunum transkripti:

1 Düzenleme : Turgay - jazzinlove@mynet.com İnsanın biri, (kadın mı, erkek mi, genç mi, yaşlı mı bilmem, bildiğim insanlardan bir insan olduğu) bilgisayarına!!! bir program yükleyebilmek için teknik servise telefon eder: İnsanın biri, (kadın mı, erkek mi, genç mi, yaşlı mı bilmem, bildiğim insanlardan bir insan olduğu) bilgisayarına!!! bir program yükleyebilmek için teknik servise telefon eder:

2 Düzenleme : Turgay - jazzinlove@mynet.com İnsan : Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor? Yetkili: İlk adım olarak KALBİM dosyanızı açmanız gerekiyor. Açtınız mı? İnsan : Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor? Yetkili: İlk adım olarak KALBİM dosyanızı açmanız gerekiyor. Açtınız mı? İnsan : Evet. Ancak şu anda GeçmişAcılar.EXE, Düşündükçe.EXE, Haset.EXE ve Gücenme.EXE isimli programlarda çalışıyor. Onlar çalısırken SEVGİ yükleyebilir miyim? İnsan : Evet. Ancak şu anda GeçmişAcılar.EXE, Düşündükçe.EXE, Haset.EXE ve Gücenme.EXE isimli programlarda çalışıyor. Onlar çalısırken SEVGİ yükleyebilir miyim?

3 Düzenleme : Turgay - jazzinlove@mynet.com Yetkili:Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak sisteminizden GeçmişAcılar.EXE yi silecektir. Bir süre daha geçici hafızanızda kalabilir ama artık diğer programları etkilemeyecektir. SEVGİ er geç DüşükGüven.EXE yi silerek YüksekGüven.EXE isimli bir modül yükleyecektir. Ancak, siz Haset.EXE ve Gücenme.EXE yi mutlaka kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ'nin yüklenmesine engel olur. Onları kapatabilir misiniz lütfen? Yetkili:Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak sisteminizden GeçmişAcılar.EXE yi silecektir. Bir süre daha geçici hafızanızda kalabilir ama artık diğer programları etkilemeyecektir. SEVGİ er geç DüşükGüven.EXE yi silerek YüksekGüven.EXE isimli bir modül yükleyecektir. Ancak, siz Haset.EXE ve Gücenme.EXE yi mutlaka kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ'nin yüklenmesine engel olur. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

4 Düzenleme : Turgay - jazzinlove@mynet.com İnsan : Tamam, kapattım. SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi? İnsan : Tamam, kapattım. SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi? Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece bir temel program. Üst versiyonlarının yüklenmesi için başka KALP'lerle bağlantı kurmanız gerekiyor. Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece bir temel program. Üst versiyonlarının yüklenmesi için başka KALP'lerle bağlantı kurmanız gerekiyor. İnsan : Ooooops… Daha şimdiden bir hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor? İnsan : Ooooops… Daha şimdiden bir hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor? Yetkili: Mesaj ne diyor? Yetkili: Mesaj ne diyor?

5 Düzenleme : Turgay - jazzinlove@mynet.com İnsan : HATA 412 PROGRAM İÇ SİSTEMDE ÇALIŞMIYOR. Bu ne demek? İnsan : HATA 412 PROGRAM İÇ SİSTEMDE ÇALIŞMIYOR. Bu ne demek? Yetkili: Endişelenmeyin. Bu sıradan bir problem. SEVGİ programının başka KALP’lerde de çalışmaya hazır olduğunu ama henüz sizin KALBİNİZDE çalışmadığını söylüyor. Komplike programcılık terimlerinden biri, ama daha sade bir dille "Programın başkalarını SEVEBİLMESİ için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENİZ gerektiği” anlamına gelir. Yetkili: Endişelenmeyin. Bu sıradan bir problem. SEVGİ programının başka KALP’lerde de çalışmaya hazır olduğunu ama henüz sizin KALBİNİZDE çalışmadığını söylüyor. Komplike programcılık terimlerinden biri, ama daha sade bir dille "Programın başkalarını SEVEBİLMESİ için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENİZ gerektiği” anlamına gelir.

6 Düzenleme : Turgay - jazzinlove@mynet.com İnsan : Yani ne yapmam gerekiyor? İnsan : Yani ne yapmam gerekiyor? Yetkili: KENDİNİ KABULLENME isimli klasörün altındaki KendiniAffetme.doc, KendineGüvenme.TXT, DeğerBilme.TXT ve İYİLİK.doc isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini KALBİM klasörüne kopyalayın. Bir de KendiKendineKritik.EXE yi tüm dosyalardan ve daha sonra da çöp kutunuzdan silerek tamamıyla yok olduğundan emin olun. Yetkili: KENDİNİ KABULLENME isimli klasörün altındaki KendiniAffetme.doc, KendineGüvenme.TXT, DeğerBilme.TXT ve İYİLİK.doc isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini KALBİM klasörüne kopyalayın. Bir de KendiKendineKritik.EXE yi tüm dosyalardan ve daha sonra da çöp kutunuzdan silerek tamamıyla yok olduğundan emin olun.

7 Düzenleme : Turgay - jazzinlove@mynet.com İnsan : Başardım. Hey! KALP klasörüm gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.mpg şu anda monitörümde oynuyor ve Sıcaklık.COM, Barış.EXE ve Memnuniyet.com KALP klasörümün içine kopyalanıyor. İnsan : Başardım. Hey! KALP klasörüm gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.mpg şu anda monitörümde oynuyor ve Sıcaklık.COM, Barış.EXE ve Memnuniyet.com KALP klasörümün içine kopyalanıyor. Yetkili: O zaman SEVGİ yüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren herşeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan son bir şey… SEVGİ programı ücretsizdir. Onu tanıştığınız herkese verin. Onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonucunda size tertemiz modüller geri dönecektir. Yetkili: O zaman SEVGİ yüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren herşeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan son bir şey… SEVGİ programı ücretsizdir. Onu tanıştığınız herkese verin. Onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonucunda size tertemiz modüller geri dönecektir.


"Düzenleme : Turgay - İnsanın biri, (kadın mı, erkek mi, genç mi, yaşlı mı bilmem, bildiğim insanlardan bir insan olduğu) bilgisayarına!!!" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları