Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm"— Sunum transkripti:

1 Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm
Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm. Tekrar 8 yaşın tüm sorumluluklarını kabul etmeye hazırım.   

2 Yağmur sonrası çamurlu sularda tahta parçası yüzdürmek, kayalarda  yürümek istiyorum. 

3 Çikolatanın paradan daha iyi olduğunu çünkü daha tatlı ve yenilebilir olduğunu düşünmek istiyorum. 

4 Sıcak bir yaz gününde bir meşe ağacının gölgesinde oturup arkadaşlarımla limonata satmak istiyorum.  Hayatın daha basit olduğu zamana dönmek istiyorum. 

5 Bütün bildiğin, renkler, çarpım tablosu ve ninniler ama bu kadar az bilmek seni rahatsız etmiyor çünkü ne bilmediğini bilmiyorsun ve umurunda da değil. Bildiğin tek şey mutlu olmak, çünkü seni üzecek veya kızdıracak şeylerden tamamen bihabersin.

6 Dünyanın adil olduğunu, herkesin iyi ve dürüst olduğunu düşünmek istiyorum. Her şeyin mümkün olduğuna inanmak istiyorum. Yaşamın karmaşıklığını unutup, yeniden küçük şeylerden fazlasıyla heyecanlanmak,zevk almak istiyorum. Tekrar basit yaşamak istiyorum.

7 Günümün, bilgisayar arızaları, kağıt yığınları, üzücü haberler, bankada para olmadan ay sonunu getirme kaygıları, doktor faturaları, dedikodu, hastalık ve sevdiklerin kaybedilmesinden ibaret olmasını istemiyorum. 

8 Aşkın varlığını (daha doğrusu yalan olduğunu) bilmek dahi istemiyorum.

9 Gülümseme, kucaklaşma, tatlı bir söz, doğruluk, adalet, barış, rüyalar, hayaller ve kardan adam yapmanın gücüne inanmak istiyorum. 

10 İşte, çek defterim ve arabamın anahtarları, kredi kartlarımın ekstreleri,gelir belgelerim. Resmi olarak yetişkinlikten istifa ediyorum. Eğer bu konuda benimle daha fazla konuşmak istiyorsanız, önce beni yakalaman lazım, çünküüüü; Ebeee, elim sendeeeee!


"Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları