Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Tıklayınız lütfen Tüm çağların tüm büyük adamlarının en büyük müşterek sırları, bilinç altları ile iletişim kurabilmeleri ve bu güçlerini kullanabilmeleri.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Tıklayınız lütfen Tüm çağların tüm büyük adamlarının en büyük müşterek sırları, bilinç altları ile iletişim kurabilmeleri ve bu güçlerini kullanabilmeleri."— Sunum transkripti:

1

2 Tıklayınız lütfen

3 Tüm çağların tüm büyük adamlarının en büyük müşterek sırları, bilinç altları ile iletişim kurabilmeleri ve bu güçlerini kullanabilmeleri dir. Sizin bilinçaltınızda da tüm problemlerin cevapları vardır. Eğer yatmadan önce : “Ben saat altıda uyanmak istiyorum” diye düşündüğünüzde tam o saatte sizi uyandıracaktır.

4 Bilinçaltınız, sizin tercihlerinizin ve kararlarınızın icracısıdır.t décisions. Her akşam iyi bir sağlık düşünerek yatınız,göreceksiniz ki sadık bendeniz buna uyacaktır. Asla: « Olanaklarım yok» veya « yapamam» sözlerini kullanmayınız. Bilinçaltınız bunu emir kabul edecek, ve sanki paranız veya yapmak istediğiniz şeyi yapmak olanağınız yokmuş gibi hareket edecektir.

5 Düşüncelerinizi değiştiriniz, kaderiniz de değişecektir Eğer iyi düşünürseniz, iyi gelecektir; eğer kötü düşünürseniz, kötü kendini gösterecektir. İşte zihniniz böyle çalışır. Unutmamanız gereken şey, eğer bir düşünceniz bilinçaltınız tarafından kabul görürse,hemen onu yerine getirmeye başlayacağıdır.

6 Eğer bu güç, olumsuz bir bir yönde kullanılırsa başarısızlığın, beceriksizliğin ve mutsuzluğun nedeni olur. Ama, eğer sahip olduğunuz düşünce tarzınız uyumlu ve yapıcı ise,bunu sağlık, başarı ve refahınız için kullanabilirsiniz. Bilinçaltınız bir düşünceyi kabullendiğinde, hemen onu uygulamaya koyar. Düşüncelerle ortak olarak faaliyet gösterir ve boyunca erişmek istediğiniz gayelerinize ulaşabilmeni z için, her türlü çalışmayı yapar.

7 Etkiye karşı tepki kuralı üniversaldır. Düşünceniz etki ve tepki ise, bilinçaltınızın buna otomatik olarak verdiği cevaptır. O HALDE DÜŞÜNCELERİNİZİ KONTROL ETMELİSİNİZ! Tüm düş kırıklıkları, tatmin edilemeyen arzuların sonucudur.Eğer,bilinçaltınızın engellerle,sürelerle ve güçlüklerle uğraşmasına izin verirseniz, o hemen bunlara yönelecek ve sizde kendinizi kötü hissedeceksiniz.

8 Kıskançlık, kaygı, korku gibi düşünceler, sinirlenirinizi ve vücut bezlerinizi yıpratırlar ve her cins hastalığa sebep olabilirler. Bilinçli olarak düşündüğünüz bir şeyi, kısa bir süre sonra reddetmeyiniz. Bu başlangıçta elde ettiğiniz bir avantajı geçersiz kılacaktır. Düşüncelerinize egemen olan şey cela FAKİRLİK değil, ZENGİNLİK olmalıdır.

9 Bilinçaltınız sizinle tartışmaya girmez. Sizin, zihninizden bilinçli olarak istemiş olduğunuz şeyi kabul eder. Siz eğer « Bunu satın alacak olanaklarım yok» diye düşünürseniz, bu belki o an için doğrudur,ama asla böyle söylemeyiniz En güzel bir düşünceyi seçiniz, d « Bunu satın alacağım. Bunu yapabilirim » diye düşününüz. Siz yaşamınızın kaptanı, kaderinizin efendisisiniz. Bir seçme yeteneğinizin olduğunu unutmayınız. Ve yaşamı seçiniz! Sevgiyi seçiniz! Sağlığı seçiniz! Mutluluğu seçiniz!

10 Uykuya dalmadan birkaç dakika önce, aşağıdaki deyimlerden birini yavaşça tekrar ediniz. - Her şeyin bolluğunu kabul ediyorum, - Ben neşe, sevgi ve barışım, - Sağlıklıyım Sadık bendeniz size itaat edecektir.

11 D’autres diaporamas sur: www.lespasseurs.com www.lespasseurs.com Tercüme:Yusuf Haznedaroğlu [Attention le passage du pointeur de souris dans ce cadre déclenche un lien vers le site]


"Tıklayınız lütfen Tüm çağların tüm büyük adamlarının en büyük müşterek sırları, bilinç altları ile iletişim kurabilmeleri ve bu güçlerini kullanabilmeleri." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları