Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Aşk nedir ?. Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Aşk nedir ?. Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir."— Sunum transkripti:

1 Aşk nedir ?

2 Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir. Saygıdır.

3 Aşk, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır.

4 Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir.Keşiftir. Aşk, Sevişelim demeden sevişmek, yanındakinin ne istediğini bilmektir. Anlaşmaktır.

5 Aşk, bağlandığını sandığında, karşındakine hayır deme şansını tanımaktır. İnceliktir. Aşk, korumaktır. Sorumluluktur.

6 Aşk, ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir.Mizahtır. Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafını duymaktır.Şehvettir

7 Aşk, evinizdeki her şeyin yerinin değiştirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir. Aşk, sevgilinizin ne olduğunu bütün çıplaklığıyla görmektir. Gerçektir.

8 Aşk, saatin kaç olduğunu bilip aldırmamaktır. Neşedir. Aşk, sizi kucaklayan kolların, gittikçe daha çok sarılmasıdır. Mutluluktur.

9 Aşk, gecenin bir vaktinde sen uyu, benim gitmem gerek dediğinizde, uyanık kalıp seni biraz daha görmeyi tercih ederim cevabını almaktır. Sıcaklıktır.

10 Aşk, tanıdığınızı zannettiğiniz insanın yeni yanlarını keşfetmektir. Tazeliktir. Aşk, uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır. Düşlerin gerçek olmasıdır.

11 Aşk, kocaman yatağın üçte birine sığışmaktır.Yakınlıktır. Aşk, evin anahtarından bir kopya daha yaptırmaktır.Güvendir.

12 Aşk, hoşça kal dedikten sonra tekrar karşılaşacağını bilmektir. Kaderdir. Aşk, gerindiğinde sızlayan vücut lafının anlamını bilmektir. Derstir.

13 Aşk, ecza dolabını açtığında, diş macunu kapağını kapatılmamış bulmaktır. Uyumdur. Aşk, pencereden dışarıya baktığında kiminle olduğunu hatırlamaktır. Düşüncedir.

14 Aşk, rüzgarın ağaçların arasında dolaşırken çıkardığı sesi dinleyip sevgilisinin yanında olmadığına hayıflanmaktır. Yalnızlıktır.

15 Aşk, asla anlatılmayacak hikayelerdir. Özeldir.


"Aşk nedir ?. Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları