Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

YENI YIL KARARLARI Yazan: Ian Bach.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "YENI YIL KARARLARI Yazan: Ian Bach."— Sunum transkripti:

1 YENI YIL KARARLARI Yazan: Ian Bach

2 Bu sene ...     Daha çok zaman ayıracağım gülmeye, gülümsemeye,
Rüzgarı yüzümde hissetmeye, Gerçek bilgeliği bir çocuktan öğrenmeye Ve kalbimde buna yer açmakla, Hayatı saf ve temiz yaşamaya, ... kararlıyım bu sene.       

3 Bu sene ... Öğreneceğim bilgisayarımı kapatmayı, Aygıtlarla değil, insanlarla etkileşimde olmayı, Daha az "on line" uyuşup kalmayı, Kucaklamaya değer ne varsa hayatta, Öğrenmeye, solumaya, görmeye, ... kararlıyım bu sene.      

4 Bu sene … Uzun zamandır ihmal ettiğim o mektubu, Artık kararlıyım yazmaya, Sızlayan bir kalbi avutmaya, Hüzünlü bir arkadaşı neşelendirmeye, Birinin hayatına biraz sevinç getirmeye, ... kararlıyım bu sene.

5 Bu sene … Son teslimat tarihlerinin, Ya da başarı tutkumun esiri olmamaya Ve kasvetli başlıkların, kederli manşetlerin, İzin vermemeye kalbimi yönetmesine, Korkuyu değil, inancı seçmeye, ...kararlıyım bu sene.

6 Bu sene … Hayal kırıklıklarını öfkeye dönüştüren, Kendini değersiz hisseden, Sert, soğuk görünümü altında mücadele veren, Çiçekleri bulup çıkartmaya Ve onlarla yakınlaşmaya, … kararlıyım bu sene.

7 ... kararlıyım bu sene. Bu sene …
Başkanlara, krallara yakışır kararlar değil, Erişilmez, yüksek ve yüce. Zenginliğin ya da kariyerin ötesinde, Küçük, basit, sevgi dolu değerlerle, Bir devrim başlatmaya sessiz, sakin ve sade,       ... kararlıyım bu sene. LÜTFEN DOSTLARINIZA İLETİNİZ ! Başka slaytlar için web sitemizi ziyaret ediniz:


"YENI YIL KARARLARI Yazan: Ian Bach." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları