Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

PPS: Cem Yurtsev Fotoğraflar : Sevgi Özmen BU SUNU SANALDUNYA GRUBU İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. GRUP ÜYELİĞİ

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "PPS: Cem Yurtsev Fotoğraflar : Sevgi Özmen BU SUNU SANALDUNYA GRUBU İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. GRUP ÜYELİĞİ"— Sunum transkripti:

1

2 PPS: Cem Yurtsev Fotoğraflar : Sevgi Özmen BU SUNU SANALDUNYA GRUBU İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. GRUP ÜYELİĞİ EMAIL : cyurtsev@yahoo.com

3 GRUBUMUZ SANALDÜNYA ÜYELERİNDEN SAYIN SEVGİ ÖZMEN HANIMA AİT FOTOĞRAFLARLA VE KISA BİLGİLERLE SİZİ BAŞBAŞA BIRAKIYORUM.

4 Qatar’ın başkenti Doha’da bulunan ve bir inşaat firmasında çalışan sevgili dostum Sevgi Hanımın objektifinden Qatar ve Doha fotoları. Qatar şeyhinin yönetimindeki devlet 520 bin nüfusa sahip.

5 Deniz kenarındaki küçük teknelerde akşamları okyanustan tutulan her tür balık ve yengeç satılıyor.

6 Cornish sahil yolundaki gökdelenler. Deniz tamamen doldurularak üstüne bu gökdelenler inşa ediliyor. Qatar’da tam bir yapılaşma süreci söz konusu. İzlediğiniz kar fırtınası değil bir kum fırtınası.

7 Qatar, Lüksemburg ve Norveç'ten sonra kişi başına düşen milli gelire göre dünyanın en zengin ülkesi.

8 Qatar, 2016 olimpiyat oyunlarına hazırlık yapıyor ve Doha’da tüm kent Dubai gibi bir inşaat merkezi halinde. Stadyum… Olimpiyat meşalesi.

9 Doha'nın en büyük ve en lüks alışveriş merkezlerinden biri olan Villaggio. Cuma günü bir çok Arap ülkesinde olduğu gibi Doha'da da tatil ve bu alışveriş merkezinde Cuma günü aile günü. Yani erkekler tek ya da toplu giremiyor :)

10 City Center adındaki başka bir alışveriş merkezi.

11 Toplu ulasim aracı yok denecek kadar az :) Çünkü ihtiyaç yok.. Herkesin arabası var ve benzin sudan ucuz…

12

13

14 Kale ve insan manzaraları Doha - Qatar

15

16 Hurma ağaçları

17

18 1. Bana ait 262 adet olan süper sunuların tamamı tek bir dvd de toplanmıştır. Tüm sunularım DVD sinden edinmek için bana bunu belirten email göndermeniz yeterli. Detaylı bilgi size verilecektir. Tüm sunular şifresiz ve her bilgisayarda izlenebilecek şekilde olacaktır. 2. Ayrıca Muhteşem bir Karadeniz DVD si a- 1200 den fazla muhteşem fotoğraftan oluşan baştan başa Karadeniz Şehirlerinin, beldelerinin, müze, yayla ve özelliklerinin sunumları (pps). 30 büyük kapasiteli PPS (toplam 1200 fotograf) b- Bu şehirlere ait özel video görüntüleri. 22 VIDEO GÖRÜNTÜSÜ c- Karadeniz'e özgü müzikler. d- 3 adet süper Karadeniz belgeseli. ( BELGESEL FILM) DIVX FORMATINDA yine bu dvd yi de edinmek için bana email ile ulaşabilirsiniz. cyurtsev@yahoo.com

19 PPS: Cem Yurtsev Fotoğraflar : Sevgi Özmen BU SUNU SANALDUNYA GRUBU İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. GRUP ÜYELİĞİ EMAIL : cyurtsev@yahoo.com


"PPS: Cem Yurtsev Fotoğraflar : Sevgi Özmen BU SUNU SANALDUNYA GRUBU İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. GRUP ÜYELİĞİ" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları