Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Cem Yurtsev Fotoğraflar : Cem YURTSEV Bu sunu sanaldünya grubu için hazırlanmıştır. Gruba üyelik için

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Cem Yurtsev Fotoğraflar : Cem YURTSEV Bu sunu sanaldünya grubu için hazırlanmıştır. Gruba üyelik için"— Sunum transkripti:

1

2 Cem Yurtsev cyurtsev@yahoo.com Fotoğraflar : Cem YURTSEV Bu sunu sanaldünya grubu için hazırlanmıştır. Gruba üyelik için email :

3 Sirkeci de sabah saatleri! Ekmek kavgası ve İstanbul’um …

4 Haydarpaşa Tren Garı ve vapur Kadıköy iskelesine yaklaşıyor…

5 İşte uzaktan Prenses Adaları’ndan ilki Kınalı Ada gözüktü bile..

6 Kınalı’ya selam veriyor ve yola devam ediyoruz…

7 Dört Ada’nın belki de en güzeli ! Sait Faik de buraya aşıktı. Burgaz Ada … Bir başka sefere seni keşfetmeye. Hoşçakal Burgaz Ada !

8 İşte denizin güzelliği ve bir başka inci tanesi… Heybeli AdaPiknikçiler ve denize koşanlar… Bizim gideceğimiz yere az kaldı…

9 En çok ziyaret edilen Ada, BÜYÜKADA bizi karşılıyor…İŞTE BÜYÜKADA VE OBJEKTİFE TAKILANLAR…İster tek kişilik isterseniz iki kişilik ama illa ki Küçük veya Büyük Tur bisiklet sefası. Saati 3 TL, günlüğü 6 lira Deniz kenarında uygun fiyatlı bir balık ziyafeti… Ada evlerine bakmaya doyamıyorsunuz… Tabii nefeskesici manzaraya da !

10 Artık Adadaki çay bahçelerinden birinde soluklanabilirsiniz ve dilerseniz vapurunuzun saatinin gelmesini beklerken kağıt ya da okey de oynayabilirsiniz. Dönüşte yanınıza simit almayı unutmayın ! Martı beslemeyi sever misiniz Bu tecrübeyi denemelisiniz

11 Ve İstanbul’un bir başka incisi… Kızkulesi. Ada yolculuğumuzun sonu … Hafif bir yorgunluk ama muhteşem bir keyif… Cem Yurtsev cyurtsev@yahoo.com Fotoğraflar : Cem YURTSEV Bu sunu sanaldünya grubu için hazırlanmıştır. Gruba üyelik için email :


"Cem Yurtsev Fotoğraflar : Cem YURTSEV Bu sunu sanaldünya grubu için hazırlanmıştır. Gruba üyelik için" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları