Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1 Özel İşlemler Kurulum - 2009. 2 TNS Özel İşlemler Kurulum Değerli İş Ortağımız, Size özel program ve/veya menülere ulaşabilmeniz için güvenlik gereği.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1 Özel İşlemler Kurulum - 2009. 2 TNS Özel İşlemler Kurulum Değerli İş Ortağımız, Size özel program ve/veya menülere ulaşabilmeniz için güvenlik gereği."— Sunum transkripti:

1 1 Özel İşlemler Kurulum - 2009

2 2 TNS Özel İşlemler Kurulum Değerli İş Ortağımız, Size özel program ve/veya menülere ulaşabilmeniz için güvenlik gereği bir defaya mahsus olmak üzere bazı kurulumlar ve ayarlar yapmanız gerekmektedir. Sitemizden indirebileceğiniz sertifika ve programların kurulumları sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bt@turknippon.com adresine, iletişim bilgilerinizi belirterek email atmanız yeterlidir. İlgili çalışanlarımız size en kısa süre içinde yardımcı olacaklardır. bt@turknippon.com Saygılarımızla, Türk Nippon Sigorta A.Ş.

3 3  TNS Güvenlik Kanalı (CAG) Kurulumu  TNS Sertifika Kurulumu  ActiveX Ayarları TNS Özel İşlemler Kurulum

4 4 TNS Güvenlik Kanalı (CAG) Kurulumu

5 5 TNS Güvenlik Kanalı kurulumu için aşağıdaki örnek size yardımcı olacaktır.

6 6 İçindekiler Size iletilen TNS Güvenlik Kanalı “kullanıcı ismi” ve “parola” ile sisteme giriş yapınız.

7 7 Citrix Access Gateway Kurulumu Kurulum için bir defaya mahsus olmak üzere şu adımları izleyiniz : • ”Download” butonuna basınız, • Açılan indirme penceresinde “Çalıştır” butonuna basınız, • İndirme tamamlandığında açılan pencerede kurulum için “Çalıştır” butonuna basınız ve ilgili adımları takip ediniz.

8 8 Citrix Access Gateway Kurulumu

9 9 TNS Sertifika Kurulumu

10 10 TNS Sertifika Kurulumu Internet Sitemizden indirerek Masaüstünüz’e kaydettiğimiz Sertifika (TNS_Sertfika.p7b) kurulumunu aşağıdaki örnekte tarif edildiği gibi yapabilirsiniz.

11 11 Sertifika Kurulumu

12 12 Sertifika Kurulumu

13 13 Sertifika Kurulumu

14 14 Citrix Access Gateway Kurulumu

15 15 ActiveX Ayarları

16 16 ActiveX Ayarları Programları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmeniz için internet tarayıcınızın “ActiveX” ayarlarını etkinleştirmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki örnekte Internet Explorer tarayıcısı için bu ayarlar gösterilmektedir.

17 17 Internet Explorer Ayarları

18 18 Internet Explorer Ayarları

19 19 İyi Çalışmalar TNS Bilgi Teknolojileri © 2009


"1 Özel İşlemler Kurulum - 2009. 2 TNS Özel İşlemler Kurulum Değerli İş Ortağımız, Size özel program ve/veya menülere ulaşabilmeniz için güvenlik gereği." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları