Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KİTAP HAKKINDA: 186 Sayfa Konusu:Gerçek bir hayat hikayesi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KİTAP HAKKINDA: 186 Sayfa Konusu:Gerçek bir hayat hikayesi."— Sunum transkripti:

1

2 KİTAP HAKKINDA: 186 Sayfa Konusu:Gerçek bir hayat hikayesi

3  Bir duygu seli daha…  Canan adlı kitap sizi sizden geçirecek ve çok ibretli sahneler sunacaktır.  Ya ş anmı ş bir olay anlatılıyor.  Canan tarafından baştan sona,gözyaşları içinde anlatılan bir hayat öyküsüdür.  Bu kitabı okurken yalnızca hayatın esrarengiz dünyasında ziyaret etmeyecek, aynı zamanda hayretler içinden kendinizden geçeceksiniz  Daha da önemlisi bu kitabı bitirir bitirmez kendinizi hesaba çekme,yanlış ve doğruları gözden geçirme ihtiyacı hissedeceksiniz.

4 CANAN Ayrı dinlerde olan anne ve babası birbirlerini çok sevmi ş lerdi.Bu sevgiden olan tek evlatları Canan’dı.Bu ölümsüz sevgi u ğ runa çekmedikleri kalmamı ş tı.

5 Babası ölünce,çok güzel ve gösteri ş li olan annesinin ba ş ına gelmeyen kalmamı ş tı.O Cananın babasına olan a ş kından sabredip,dayanıyordu.

6 Annesi de artık ölmüştü.Babasının yanındaydı.Peki ne yapacaktı Canan tek başına kalmıştı.Annesi de babası da yoktu.Üstelik okula başlamak üzeriydi

7  Bu hikaye bizi hayatta ne kadar doğru ne kadar yanlış yaptığımızı düşündürüyor.  Bir teraziye koyduğumuzda yanlışlarımız mı daha ağır yoksa doğrularımız mı????  Sabırlı olmayı da öğretiyor bu.  Kitabı okurken Canan’ın yerine kendinizi koyun siz sabredebilir miydiniz?

8 OKUMANIZ TAVSİYESİYLE


"KİTAP HAKKINDA: 186 Sayfa Konusu:Gerçek bir hayat hikayesi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları