Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hazırlayanlar: Nurettin Hakan YILDIZ Hamza ÇOLAK Yunus TAŞDEMİR KALİTE GÜVENCESİ VE STANDİZASYON.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hazırlayanlar: Nurettin Hakan YILDIZ Hamza ÇOLAK Yunus TAŞDEMİR KALİTE GÜVENCESİ VE STANDİZASYON."— Sunum transkripti:

1 Hazırlayanlar: Nurettin Hakan YILDIZ Hamza ÇOLAK Yunus TAŞDEMİR KALİTE GÜVENCESİ VE STANDİZASYON

2 AY YILDIZ HALI Ayyıldız Halı Tekstil Gıda San.ve Tic. A.Ş. 03.03.2003 yılında kurulmuş olup, kısa bir sürede altyapısını iyi hazırlayarak, büyük atılımılar yapmıştır. Profesyonel yönetim ve çalışanlarıyla, bölge halkına istihdamı, ülke ekonomisine katkıyı ve kaliteyi uygun fiyata sunmayı hedeflemiştir.

3 Ayyıldız Halı ileri teknoloji Wan de wiele dokuma tezgahlarıyla, 15.000 m2 kapalı, toplam 21.000m2 alan üzerinde PP Heat Set halı üretimi yapmaktadır. Firmanın sahip olduğu üretim olanakları ve yetişmiş işgücü sayesinde, müşterilerine öncelikle kaliteyi sunmayı daha sonra müşteri memnuniyetini sağlamayı ve çalıçanlarıyla entegre bir tesis olma yolunu hedeflemiştir. İleriki yıllarda ürün yelpazesini daha da genişleterek, mevcut(1.800.000m2) kapasitesini artırıp; müşterilerine, bölge halkına ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlayan şirket olma yolunu hedeflemiştir.

4 Ayyıldız Halı başta Avrupa, Amerika,Afrika, Doğu Bloğu ve Orta Doğu olmak üzere, dünyanın bircok ülkesine ihracat yapmaktadır.

5

6

7

8

9

10 AY YILDIZ HALI TEŞEKKÜRLER

11 BELGELER

12

13

14

15

16

17

18


"Hazırlayanlar: Nurettin Hakan YILDIZ Hamza ÇOLAK Yunus TAŞDEMİR KALİTE GÜVENCESİ VE STANDİZASYON." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları