Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÇORLU DEVLET HASTANESİ SOSYAL FAALİYETLER

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÇORLU DEVLET HASTANESİ SOSYAL FAALİYETLER"— Sunum transkripti:

1 ÇORLU DEVLET HASTANESİ SOSYAL FAALİYETLER

2 SAĞLIKTA SANAT ELİ (RESİM ÇALIŞMASI)
SUDAN YANSIYAN ŞİFA (EBRU ÇALIŞMASI) GÖNÜL GÖZÜMÜZDEN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ BİZİM ZAMANIMIZDA İSİMLİ TİYATRO GÖSTERİSİ (ABDULKADİR KIRICI) CAN DOSTU GÖNÜLLÜLERİ PROJESİ BİRLİKTE ÖĞRENELİM ATÖLYE ÇALIŞMALARI Dr. Barbaros KON (Değişim Yüzyılında Geleceği Yöneten Lider Olmak Konulu İletişim Eğitimi) Prof. Dr. Hüsrev HATEMİ (Diyabet ve Hipertansiyon) Prof. Dr. Mustafa BİLİCİ (Sinema ve Psikiyatri) TRSM PİKNİK - KONSER

3 SAĞLIKTA SANAT ELİ (RESİM ÇALIŞMASI)
20/01/2013 tarihinde resim ve heykel sanatçısı ERDAL KOCAMAN’ın katkılarıyla ‘SAĞLIKTA SANAT ELİ’ konulu resim etkinliği düzenlenmiştir. Bu etkinliğe katılan resim sanatçıları etkinlik boyunca yapmış oldukları resimleri ve kendi koleksiyonlarından resimleri Çorlu Devlet Hastanesi'ne sergilenmek üzere bağışlamışlardır.

4

5

6

7

8 SUDAN YANSIYAN ŞİFA (EBRU ÇALIŞMASI)
Çorlu Devlet Hastanesi, Çorlu Kültür ve Sanat Derneğinin katkılarıyla “Sudan Yansıyan Şifa” konulu ebru etkinliği düzenlenmiştir. Bu etkinliğe 6 ebru sanatçısı katılmış ve 8 ebru teknesiyle etkinlik gerçekleşmiş. Bu etkinlikte ebru sanatçılarının yapmış oldukları eserler hastanemize bağışlanmış olup eserler hastanemizde sergilenmektedir.

9

10

11

12

13 GÖNÜL GÖZÜMÜZDEN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ
Çorlu Devlet Hastanesi ve İki Günde Devri Alem Fotoğrafçılık Kulübü (İGDAF) ile birlikte ‘GÖNÜL GÖZÜMÜZDEN’ konulu sergisi düzenlenmiştir. Etkinlik Sonrasında 450 fotoğraf hastanemizde sergilenmek üzere bağışlanmıştır.

14 GÖNÜL GÖZÜMÜZDEN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ

15 GÖNÜL GÖZÜMÜZDEN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ

16 BİZİM ZAMANIMIZDA İSİMLİ TİYATRO GÖSTERİSİ
Tiyatro oyuncusu Abdulkadir KIRICI tarafından ‘BİZİM ZAMANIMIZDA’ konulu tiyatro gösterisi kurum çalışanlarımıza ve hastalarımıza sergilenmiştir.

17 CAN DOSTU GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ
Gönüllülük bireylere bilgi, deneyim, enerji, hoşgörü, paylaşımcılık, profesyonel yaklaşım, sorumluluk üstlenme, gibi nitelikler kazandırır. Gönüllülükte bireyler bir kazanç beklentisinde bulunmamalarına rağmen, moral manevi kazanımları en büyük doyum kaynağıdır.

18 CAN DOSTU GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ
Hızla büyüyen şehirler, artan göçler ile birlikte değişen yaşam şekli toplumsal değerlerde yozlaşmaya neden olmaktadır. Bu projenin toplumun çimentosu olan dayanışma ve yardımlaşma erdemlerini köklendirip canlı bir hale getireceğini ümit etmekteyiz. Bu proje kapsamında amacımız gönüllü çalışanlarla hastalara manevi ve psikolojik açıdan destek sağlamak, toplumda sosyal paylaşımı artırmak, hastalarla iletişimi artırarak hastanemizi samimi, sosyal, sıcak bir hastane yaparak Çorlu ilçemiz adına değerli kazanımlar edinmektir.

19 CAN DOSTU GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ

20 CAN DOSTU GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ

21 CAN DOSTU GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ

22 BİRLİKTE ÖĞRENELİM ATÖLYE ÇALIŞMALARI
Prof. Dr. Mustafa BİLİCİ (Sinema ve Psikiyatri) Prof. Dr. Hüsrev HATEMİ (Diyabet ve Hipertansiyon) Dr. Barbaros KON (Değişim Yüzyılında Geleceği Yöneten Lider Olmak Konulu İletişim Eğitimi)

23 Prof. Dr. Mustafa BİLİCİ (Sinema ve Psikiyatri)
(Medipol Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD.)

24 Prof. Dr. Hüsrev HATEMİ (Diyabet ve Hipertansiyon)

25 Prof. Dr. Hüsrev HATEMİ (Diyabet ve Hipertansiyon)

26 Dr. Barbaros KON (Değişim Yüzyılında Geleceği Yöneten Lider Olmak Konulu İletişim Eğitimi)

27 Dr. Barbaros KON (Değişim Yüzyılında Geleceği Yöneten Lider Olmak Konulu İletişim Eğitimi)

28 TRSM PİKNİK – KONSER (PİKNİK)

29 TRSM PİKNİK – KONSER (PİKNİK)

30 TRSM PİKNİK – KONSER (KONSER)

31 TRSM PİKNİK – KONSER (KONSER)


"ÇORLU DEVLET HASTANESİ SOSYAL FAALİYETLER" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları