Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

WINDOWS KIŞISELLEŞTIRME DE EK YARDıMCı PROGRAMLAR HAKAN ÇELİK.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "WINDOWS KIŞISELLEŞTIRME DE EK YARDıMCı PROGRAMLAR HAKAN ÇELİK."— Sunum transkripti:

1 WINDOWS KIŞISELLEŞTIRME DE EK YARDıMCı PROGRAMLAR HAKAN ÇELİK

2 W INDOW B LINDS

3  Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinin görünüşünü ve havasını değiştirip, kişiselleştirmiş, farklı bir Windows görünümü oluşturmak istiyorsanız WindowsBlinds programı yeterlidir. Windows'un grafiksel arayüz kısımlarının nerdeyse tüm noktalarını değiştirmenize imkan veren bir araç olan bu program ile kendi başlık çubuklarınızı, basma tuşlarınızı, başlangıç çubuğunuzu, radyo tuşlarınızı ve benzer daha birçok şeyi değiştirebilecek ve kendi kişisel temanızı oluşturabileceksiniz.

4 V ISTA T RANSFORMATION P ACK 9.0

5 Windows Vista bir çok yenilik barındıran ve kullanıcı arayüzü ile gerçekten çok hoş bir görünüme sahip bir işletim sistemi. Hatta bu yeni işletim sisteminin en önemli özellikleri arasında görsellik ön plana çıkıyor. Birçok insan Vista`nın görünüşünü biliyor fakat hala çeşitli nedenlerle Windows XP kullanıyor. İşte bu yazılım ile Windows XP veya 2003 sürümlerini Vista görünümüne çeviren pakete sahip olacaksınız. Kullandığınız Windowsunuzun Vista ile aynı olmasını sağlayan ve Windows XP kullandığınızı unutturucak dönüşüm paketi

6 W INDOWS 7 M ANAGER

7 Windows 7 işletim sistemi için geliştirilmiş olan bir sistem optimizasyon aracı olan Windows 7 Manager ile bilgisayarınızdaki hızlandırabilir, sisteminizi optimize edebilir, gereksiz dosyaları silebilir, disklerinizi birleştirebilirsiniz.

8 T UNE U P U TILITIES

9 Bu program Windows XP Açılış Ekranını Değiştirmeye yaramaktadır.

10 TEŞEKKÜRLER...


"WINDOWS KIŞISELLEŞTIRME DE EK YARDıMCı PROGRAMLAR HAKAN ÇELİK." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları