Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MS OFFICE outlook 2013.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MS OFFICE outlook 2013."— Sunum transkripti:

1 MS OFFICE outlook 2013

2 outlook 2013'teki yenilikler
Outlook'u açtığınızda göreceğiniz ilk şey, yepyeni bir görünüm olacak. Daha sade ve aynı zamanda e-posta, takvim ve kişiler için daha net bir görünümle sizin için önemli olanlara odaklanmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

3 outlook 2013'teki yenilikler
İleti listesindeki iletilere önizleme yapın Öncelikle hangi iletilerin okunacağını ve işlemden geçirileceğini bir bakışta anlayın.

4 outlook 2013'teki yenilikler
Satır içi yanıtlarla daha hızlı yanıt verin Yanıtınızı doğrudan Okuma Bölmesi'ne yazarak tek bir tıklatmayla yanıt verin. Veya, gerçek zamanlı sohbet için bir Lync Anlık İleti konuşması başlatın.

5 outlook 2013'teki yenilikler
Hızlı eylem için ileti listelerinde komutlar kullanın İleti listesinde kullanışlı komutlarla iletilerinize bayrak atayın, iletilerinizi silin veya onları okundu ya da okunmadı olarak işaretleyin.

6 outlook 2013'teki yenilikler
Ayrıca, gelen kutusundaki Tümü ve Okunmamış düğmeleriyle, istediğiniz iletilere odaklanabilirsiniz.

7 outlook 2013'teki yenilikler
Özete hızlıca gözatın E-postadan takvime veya diğer modlara geçiş yapmanıza gerek kalmadan zamanlamanıza, bir randevuya veya e-posta göndermekte olduğunuz bir kişinin ayrıntılarına hızlıca göz atın.

8 outlook 2013'teki yenilikler
Tüm kişi ayrıntılarınızı tek bir yerde görün Kişi Kartı bir kişi ile ilgili tüm önemli ayrıntıları tek bir yerde toplar: telefon, e-posta, adres, şirket bilgileri, sosyal medya güncelleştirmeleri ve hatta iletişim durumu bilgileri. Bu karttan bir toplantı zamanlayabilir, anlık ileti gönderebilir veya kişiye bir arama yaparak tüm iletişimi tek bir yerden gerçekleştirebilirsiniz.

9 outlook 2013'teki yenilikler
Ana Outlook öğeleri arasında hızlıca geçiş yapın Ekranın altındaki durum çubuğunun hemen üzerinde, hızlı gezinti için Posta, Takvim, Kişiler ve Görevler görünümlerinin daha sade hallerini bulabilirsiniz.

10 outlook 2013'teki yenilikler
Gelen Kutunuzu özelleştirin Gelen Kutusu'ndaki klasörleri yeniden adlandırın ve çalışma şeklinize uygun şekilde klasörleri taşıyın.

11 outlook 2013'teki yenilikler
Site Posta Kutuları altından tüm proje belgelerinize ve e-postalarınıza erişebilirsiniz Outlook, Exchange ve SharePoint'in güçlerini birleştirip, ekibinizdeki herkesin bir ekip klasörüne, takvime ve görev listesine erişebilmesini sağlayın

12 outlook 2013'teki yenilikler
Herhangi bir eklenti olmadan Hotmail'e bağlanın Outlook 2013 yerleşik olarak Exchange ActiveSync desteği içeri; bir başka deyişle, Hotmail'e bağlanmak için Hotmail Bağlayıcısı eklentisi gerekmez. Ayrıca, günlük işlerinizi planlamak için Görevler'i kullanıyorsanız, bu planları bir araya getirmek için artık Hotmail Görevleri ile Outlook'u eş zamanlayabilirsiniz. İstediğinizi, istediğiniz zaman bulun Gereksinim duyduğunuz bilgileri hızlıca bulmak için e-postalarda, eklerde, takvim randevularında ve kişilerde arama yapın.

13 outlook 2013'teki yenilikler
Güneşli mi yoksa yağmurlu mu olacak? Yerel hava durumu tahminlerini bulmanız gerekmiyor, çünkü geçerli hava durumu bilgileriyle birlikte hemen Takvim görünümünde bulunuyorlar.


"MS OFFICE outlook 2013." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları