Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

NOSTALJ İ K S İ NEMA GÜNLER İ. GÜÇLÜ PROJEKSİYON VE 4X6 m EBATLARINDA PERDE İLE AÇIKHAVADA NOSTALJİ UNUTULMAZ SANATÇILAR VE FİLMLER İLE ÇOŞKULU YAZ GECELERİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "NOSTALJ İ K S İ NEMA GÜNLER İ. GÜÇLÜ PROJEKSİYON VE 4X6 m EBATLARINDA PERDE İLE AÇIKHAVADA NOSTALJİ UNUTULMAZ SANATÇILAR VE FİLMLER İLE ÇOŞKULU YAZ GECELERİ."— Sunum transkripti:

1 NOSTALJ İ K S İ NEMA GÜNLER İ

2 GÜÇLÜ PROJEKSİYON VE 4X6 m EBATLARINDA PERDE İLE AÇIKHAVADA NOSTALJİ UNUTULMAZ SANATÇILAR VE FİLMLER İLE ÇOŞKULU YAZ GECELERİ.

3 GÜÇLÜ SES SİSTEMİ VE ÖZEL EFEKT SİSTEMİ İLE FİLM KAYITLI SESLERİNİN DAHA ETKİLİ İZLENMESİ SAĞLANMAKTADIR. 2X1500 WATT SES GÜCÜ YAMAHA SES EFEKT SİSTEMİ TURBOSOUND IMPACT SES HOPARLÖRLERİ TOSHIBA PROJEKSİYON SİSTEMİ

4 NOSTALJİK SİNEMA GÜNLERİ AYNI SINIRLAR İÇERİSİNDE YAŞAYANLARI KAYNAŞTIRARAK ORTAK PAYLAŞIM ALANLARINDA ORTAK DUYGULARI YAŞAMA FIRSATI VERİYOR. SİNEMANIN VAZGEÇİLMEZ ÖGELERİ OLAN ÇEKİRDEK, PATLAMIŞ MISIR, DONDURMA,GAZOZ VE SOĞUK İÇECEKLER GECEYE AYRI BİR RENK KATACAKTIR. HAFTA İÇİNDE 1 GÜN ÇOCUKLAR İÇİN ÇİZGİ ANİMASYON FİLM.

5 NOSTALJİK YİYECEK VE İÇECEKLER ALAN ÇEVRESİNE ORGANİZASYONUMUZ TARAFINDAN YERLEŞTİRİLECEK VE STANDART BEDELLER ÜZERİNDEN HALKA HİZMET VERECEKETİR. PROGRAM 1 HAFTA SÜREYLE HER AKŞAM SAAT DE BAŞLAYACAK VE SAAT DE KAPANIŞ YAPILACAKTIR. ALAN GÜVENLİĞİ BELEDİYE ZABITA BİRİMLERİ TARAFINDAN SAĞLANACAKTIR.

6 NOSTALJİK SİNEMA GÜNLERİ SANAT VE EĞLENCE PROGRAMI 1 HAFTALIK BÜTÇE PROJEKSİYON PERDE SES SİSTEMİ KURULUM VE UYGULAMA NAKLİYE BÜTÇEYE DAHİL OLUP KDV HARİÇTİR. TOPLAM BÜTÇE 1 HAFTA SÜRE İÇİN TL OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

7 İLETİŞİM Küçükyalı V.D.: Tic Sicil No: Tel: Antalya Şube TEL/FAX.: Merkez:Adnan Kahveci Cad. Havesoğlu Pasajı No: Z 19 Küçükyalı – Maltepe / İSTANBUL Şube: Rauf Denktaş Cad Sok. Toros Blokları 9A Blok Daire: 8 Murat paşa – ANTALYA


"NOSTALJ İ K S İ NEMA GÜNLER İ. GÜÇLÜ PROJEKSİYON VE 4X6 m EBATLARINDA PERDE İLE AÇIKHAVADA NOSTALJİ UNUTULMAZ SANATÇILAR VE FİLMLER İLE ÇOŞKULU YAZ GECELERİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları