Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Beğenilerimin Nedenleri Tek tek konulara ayırarak vermesi bakımından beğendim. Evde dersi iyi anlamak açısından veya evde ders çalışma açısından verimli.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Beğenilerimin Nedenleri Tek tek konulara ayırarak vermesi bakımından beğendim. Evde dersi iyi anlamak açısından veya evde ders çalışma açısından verimli."— Sunum transkripti:

1

2 Beğenilerimin Nedenleri Tek tek konulara ayırarak vermesi bakımından beğendim. Evde dersi iyi anlamak açısından veya evde ders çalışma açısından verimli. Dersi video şeklinde anlatması da öğrenciye sınıf ortamı ve dersi dinleyerek öğrenme açısı sağlıyor.

3 Kaynakça i_ses_bilgisi.htm i_ses_bilgisi.htm

4

5 Beğenilerimin Nedeni Noktalama işaretlerini detaylıca anlattığından ve örneklemeleri güzel olduğundan seçtim. Sadece bir konuya değil de başka konuları içerdiğinden güzel bir site. İçinde farklı konulara ait her tür konudan soruların bulunmasından dolayı güzel bir sitedir.

6 Kaynakça  eri.htm eri.htm

7

8 Beğenimlerimin Nedeni Öğrenciye ders ortamı vererek öğrenmesini kolaylaştıran bir sitedir. Dinleyen açısından dersin daha kolay anlaşılabileceği bir sitedir. Video ile dersi daha zevkli duruma getirerek anlatan bir sitedir.

9 Kaynakça  konulari/Sozcukte-Anlam-49.2.html konulari/Sozcukte-Anlam-49.2.html

10 SALİM ERER TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ TEŞEKKÜRLER…


"Beğenilerimin Nedenleri Tek tek konulara ayırarak vermesi bakımından beğendim. Evde dersi iyi anlamak açısından veya evde ders çalışma açısından verimli." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları