Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Kendinizi Yönetebilmek İçin Beyninizi Kullanın, Başkalarını Yönetmek İçinse kalbinizi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Kendinizi Yönetebilmek İçin Beyninizi Kullanın, Başkalarını Yönetmek İçinse kalbinizi."— Sunum transkripti:

1

2 Kendinizi Yönetebilmek İçin Beyninizi Kullanın, Başkalarını Yönetmek İçinse kalbinizi.

3 EĞER BİRİSİ SİZE BİR KEZ İHANET EDERSE BU ONUN HATASIDIR AMA İKİNCİ KEZ İHANET ETTİYSE BU SİZİN HATANIZ OLUR !EĞER BİRİSİ SİZE BİR KEZ İHANET EDERSE BU ONUN HATASIDIR AMA İKİNCİ KEZ İHANET ETTİYSE BU SİZİN HATANIZ OLUR !

4 Genç güzel insanlar doğanın hediyesidir, yaşlı ve güzel insanlarsa doğanın sanat eseri.Genç güzel insanlar doğanın hediyesidir, yaşlı ve güzel insanlarsa doğanın sanat eseri.

5 Başkalarının hatalarından ders alın, hepsini Yaşayıp öğrenecek kadar zamanınız olmayabilir. Yaşayıp öğrenecek kadar zamanınız olmayabilir. Başkalarının hatalarından ders alın, hepsini Yaşayıp öğrenecek kadar zamanınız olmayabilir. Yaşayıp öğrenecek kadar zamanınız olmayabilir.

6 Nezaket Taşınması zor bir Lux tür. Taşıyabilene asla Zarar vermez TaşıyamayanlarıİseSinirlendirebilir.

7 Bir işi doğru olarak yapmaktan daha önemlisi, doğru işi yapmaktır.Bir işi doğru olarak yapmaktan daha önemlisi, doğru işi yapmaktır.

8 Bir düşmanı affetmek bir dostu affetmekten daha kolaydır.Bir düşmanı affetmek bir dostu affetmekten daha kolaydır.

9 Akıl bulunduğu bulunduğu bedene fayda bedene faydaSağlayamadıysa değeri yoktur. değeri yoktur. Hiç bedensiz Hiç bedensiz bir beyin çalışabilir mi? çalışabilir mi?

10 Geleceği En iyi En iyi Tahmin Tahmin etmenin etmenin Yolu, Yolu, Onu Onu yaratmaktır yaratmaktır. Geleceği En iyi En iyi Tahmin Tahmin etmenin etmenin Yolu, Yolu, Onu Onu yaratmaktır yaratmaktır.


"Kendinizi Yönetebilmek İçin Beyninizi Kullanın, Başkalarını Yönetmek İçinse kalbinizi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları