Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

adresinden Yönetim Modülüne giriş yapılarak Taşınır Mal Yönetmeliği Modülüne giriyoruz. Tif İşlemleri.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "adresinden Yönetim Modülüne giriş yapılarak Taşınır Mal Yönetmeliği Modülüne giriyoruz. Tif İşlemleri."— Sunum transkripti:

1

2 http://mebbis.meb.gov.tr/ adresinden Yönetim Modülüne giriş yapılarak http://mebbis.meb.gov.tr/ Taşınır Mal Yönetmeliği Modülüne giriyoruz. Tif İşlemleri bölümünden Toplu Zimmet bölümüne tıklıyoruz. Taşınır Mal Seçimi  İşlemin Yapıldığı Ambar Bölümünden listede bulunan kod seçilerek altta açılan yapılacak İşlem bölümündeki listeden Zimmet Aktarmayı seçiyoruz.

3 Daha sonra Zimmeti Aktarılacak Kişi Bölümündeki Listeden Adınızı seçiyorsunuz. Seçim işleminden sonra üzerinizdeki zimmetler listeleniyor ve sayfanın alt kısmında Ambardaki Taşınırın Ayrıntıları bölümü açılıyor. Bu bölümde Zimmeti aktaracağınız kişinin Tc Kimlik Numarasını yazarak Getir butonuna tıklıyoruz.

4 Tarih bilgisi girilerek Aktar butonuna tıklıyoruz. Bu işlemde tamamlandıktan sonra üst menüde bulunan Yazdır butonuna tıklıyoruz. Açılan yeni pencerede Zimmet Fişi (Mak.Cih._Demirb.) bölümüne tıklayarak Zimmetin aktarıldığı kişinin TC Kimlik numarasını ve Saymanlık Kodu olarak da 04101 yazarak çıktıyı alıyoruz. Son olarak da Ambar Devir ve Teslim Tutanağı bölümüne tıklayarak yıl olarak 2012’yi seçerek çıktıyı alıyoruz.


"adresinden Yönetim Modülüne giriş yapılarak Taşınır Mal Yönetmeliği Modülüne giriyoruz. Tif İşlemleri." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları