Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Nuri B İ N İ C İ Proje ZPL DESTEĞİ OLAN BARKOD YAZICI NETWORKE BAĞLANIR VE MKYS KAREKODLARININ BASILACAĞI BİLGİSAYARA KURULUMU YAPILIR.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Nuri B İ N İ C İ Proje ZPL DESTEĞİ OLAN BARKOD YAZICI NETWORKE BAĞLANIR VE MKYS KAREKODLARININ BASILACAĞI BİLGİSAYARA KURULUMU YAPILIR."— Sunum transkripti:

1 Nuri B İ N İ C İ Proje Yönetim @2015

2 ZPL DESTEĞİ OLAN BARKOD YAZICI NETWORKE BAĞLANIR VE MKYS KAREKODLARININ BASILACAĞI BİLGİSAYARA KURULUMU YAPILIR.

3 MKYS SİSTEMİNİN EN KÜÇÜK BARKOD BOYUTU OLAN 25*20 MM BOYUTUNDA SILVER ETİKET CİHAZA TAKILIR.

4 CİHAZA RESİN RİBON TAKILIR VE AYARLAMALARI YAPILIR.

5 MKYS KAREKODU BASILACAK OLAN BİLGİSAYARA KAREKOD OKUYUCU BAĞLANIR VE KURULUMU YAPILIR (KAREKOD BİLGİSİ KLAVYEDEN GİRİLECEKSE GEREK YOK).

6 YETKİLİ TAŞINICI ŞİFRESİ İLE MKYS ‘YE GİRİŞ YAPILIR. KAREKODU BASILACAK OLAN DEMİR BAŞ SEÇİLİR VE KAREKODU ÖNİZLEME MODUNA ALINIR.

7 http://proje.kirklarelikhk.comhttp://proje.kirklarelikhk.com ADRESİNE GİRİŞ YAPILIR. «DEMİRBAŞ TAKİBİ» MENÜSÜ ALTINDA «MKYS KAREKODU YAZDIR» SEÇİLİR.

8 BİR KEREYE MAHSUS NETWORK YAZICI IP ADRESİ GİRİLİR. MKYS EKRANDA ÖNİZLEMESİ ALINAN KAREKOD ÜZERİNDE BULUNAN RAKAM BİLGİSİ 1.EL YORDAMI İLE GİRİLİR. 2.KURULUMU YAPILMIŞ OLAN KAREKOD OKUYUCU İLE EKRANDAN ÖN İZLEME OKUTULURAK GİRİLİR.

9 MKYS KAREKOD ÇIKTINIZ…

10 KAREKOD BİLGİSİ OKUTULDUĞUNDA VEYA ALTINDAKİ NUMARA YUKARIDAKİ ADRESE GİRİLDİĞİNDE KERAN GELEN BİLGİ BU ŞEKİLDEDİR. BURADAN ZİMMET BİLGİSİNİN DOĞRU OLUP OLMADIĞI, MEVCUT CİHAZIN ETİKETTE BELİRTİLEN CİHAZ OLUP OLMADIĞI GİBİ BİLGİLER GÖRÜLEBİLMEKTEDİR.


"Nuri B İ N İ C İ Proje ZPL DESTEĞİ OLAN BARKOD YAZICI NETWORKE BAĞLANIR VE MKYS KAREKODLARININ BASILACAĞI BİLGİSAYARA KURULUMU YAPILIR." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları