Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

DUMLUPINAR İLKOKULU VE ORTAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ 2012-2013 EĞİTİM YILI ÇALIŞMALARI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "DUMLUPINAR İLKOKULU VE ORTAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ 2012-2013 EĞİTİM YILI ÇALIŞMALARI."— Sunum transkripti:

1 DUMLUPINAR İLKOKULU VE ORTAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ 2012-2013 EĞİTİM YILI ÇALIŞMALARI

2 21.10.2012 TARİHLİ GENEL KURULDA OKUL AİLE BİRLİĞİ SEÇİLMİŞ, 31.10.2012 TARİHLİ TOPLANTIDA GÖREV PAYLAŞIMI YAPILMIŞTIR Sadet Yasemin BİÇER BAŞKAN Şükrü SANSÜR BAŞKAN VEKİLİ Canan AHISKA Muhasip Üye İsa CERRAH Üye Hatice BAŞHASANOĞLU Yazman

3 2012 - 2013 EĞİTİM YILI BOYUNCA ALINAN KARARLAR VE YAPILAN HİZMETLER

4 GARANTİ BANKASI ADATEPE ŞUBESİNDE BULUNAN HESAPLAR KAPATILARAK, ZİRAAT BANKASI İDEALTEPE ŞUBESİNE AKTARILMIŞTIR. 12.11.2012 TARİHİNDE YAPILAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA; 2012-2013 YILI SERVİS TAŞIMACILIĞI İÇİN KOMİSYON OLUŞTURULMUŞ, AİLELERİN VE ÖĞRENCİLERİN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN MEMNUNİYET DURUMUNA DİKKAT EDİLEREK, YASAL MEVZUATA UYGUN ŞEKİLDE SERVİS HİZMETİNİN AYNI FİRMA TARAFINDAN DEVAM ETTİRİLMESİ KARARI ALINMIŞ VE UYGULANMIŞTIR.

5 KANTİN İLE YEMEKHANE ARASINDA KALAN VE BOYASI DÖKÜLÜP YIPRANMIŞ OLAN DUVARIN BOYANARAK RESİMLENMESİ UYGULAMASI YAPTIRILMIŞTIR. OKULUMUZ GENEL KIRTASİYE MALZEMELERİNİN YIL BOYUNCA ALIMLARI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. OKULUMUZUN EN FAZLA İHTİYAÇ DUYULAN MALZEMELERİNDEN OLAN ÇOK FONKSİYONLU RENKLİ BASKI MAKİNESİNİN SATIN ALINMASI KARARI DOĞRULTUSUNDA, TESPİT EDİLEN MAKİNENİN YARI ÜCRETİ İÇİN BAĞIŞ SAĞLANMASI SURETİ İLE SATIN ALINARAK İHTİYAÇ GİDERİLMİŞTİR.

6 OKULUMUZDA YAŞANABİLECEK AKŞAM SAATİ ANİ ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEDBİR OLARAK, HER BÖLÜMDE 2 ADET OLMAK ÜZERE TOPLAM 60 ADET ŞARJLI AYDINLATICI BAĞIŞ OLARAK ALINMAK SURETİ İLE OKULUMUZA KAZANDIRILMIŞTIR. OKULUMUZUN BASKI İŞLERİNDE KULLANILAN YAZICILARIN TONER VE KARTUŞLARININ MASRAFLARININ KARŞILANMASI KARARI ALINMIŞ VE ALIM UYGULAMASI YIL BOYU DEVAM ETTİRİLMİŞTİR. ÇOK AMAÇLI ETKİNLİK SALONUNUN BAKIM VE DÜZENİ İÇİN GEREKLİ İŞLEMLER YAPILMIŞ, PERDELERİ TEMİZLETTİRİLMİŞTİR.

7 OKULUMUZUN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ GÖSTERİSİ İÇİN MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖSTERİ SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ TİYATRO GÖSTERİSİNİN MALİ OLARAK FİNANSMANINA KATKI SAĞLANMIŞTIR. ÖĞRENCİLERİMİZİN E-OKUL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ OLAN FOTOĞRAFLARININ ÇEKİLMESİ SAĞLANMIŞTIR. ANASINIFI VE 1-2-3-4. SINIFLAR İÇİN HATIRA TAKVİM BASTIRILMIŞTIR.

8 OKULUMUZA GÜVENLİ VE KONTROLLU GİRİŞ-ÇIKIŞ SAĞLANMASI AMACI İLE YAPTIRILAN KARTLI TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİNİN KURULUM VE KULLANIMINA YÖNELİK MALİ KATKI SAĞLANMIŞTIR. FEN VE TEKNOLOJİ LABORTUVARI İLE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LABORATUVARININ İHTİYACI OLAN 80 ADET TABURENİN ALIMI GERÇEKLEŞTİRİLEREK İHTİYAÇ GİDERİLMİŞTİR. OKULUMUZ MÜZİK SINIFININ İHTİYACI OLAN RİTMLİ ORG MÜZİK ALETİ ALINARAK SINIFIMIZA KAZANDIRILMIŞTIR.

9 OKULUMUZDA EĞİTİM YILI 1. DÖNEMİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN KİTAPLAR ALINMIŞ VE HEDİYE EDİLMİŞTİR. BİLGİ YARIŞMASINDA OKULUMUZ ADINA YARIŞAN ÇOCUKLARIMIZA KALEM ALINMIŞ VE HEDİYE EDİLMİŞTİR. TOKAT İLİ ALMUS İLÇESİNDE BULUNAN YATILI BÖLGE OKULUNA GİDİLİRKEN OKULDA GÖREVLİ ÖĞRETMENLERE SPONSORLAR KANALI İLE HEDİYELER ALINMIŞ VE TAKDİM EDİLMİŞTİR. AYRICA OKULA GİDEN YARDIMLARIN NAKLİYESİNİN SAĞLANMASI İÇİN MADDİ DESTEK VERİLMİŞTİR.

10 OKULLAR HAYAT OLSUN PROJESİ KAPSAMINDA PROF.DR.TÜRKAN SAYLAN GÖSTERİ MERKEZİNDE DÜZENLENEN SANATSAL ETKİNLİK İÇİN İHTİYAÇ DUYULAN MALZEMELERİN ALIMLARI YAPILMIŞ, ÇAĞRILAN MÜZİK EKİBİ İÇİN FİNANSMAN SAĞLANMIŞTIR. SPONSOR BULUNMASI YÖNTEMİ İLE; NÖBETÇİ ÖĞRENCİ MASA VE SANDALYELERİ, REVİR BÖLÜMÜ DOLAPLARI, OKUL GİRİŞ BÖLÜMÜ BANKOSU VE ÖĞRETMENLER ODASI ÇAY MASASI YENİLENMİŞTİR. OKULUMUZ TELEFON SANTRALİNİN YAZILIMI İÇİN GÜNCELLEME AMAÇLI YENİ YÜKLEME YAPTIRILMIŞTIR.

11 OKULUMUZ RESİM SINIFINA AHŞAP YAKMA MAKİNASI ALINMIŞTIR. KİTAP OKUMA YARIŞMASI İÇİN OKULUMUZ KÜTÜPHANESİNE KİTAP ALIMI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. OKULMUZ PROJEKSİYON CİHAZLARININ PROBLEMLİ OLAN 2 TANESİNİN LAMBALARI YENİLENMİŞTİR. ÇOCUKLARIMIZIN GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNACAK ZEKA OYUNLARI SETLERİNİN ALIMI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

12 SPONSOR FİRMA ARACILIĞI İLE REVİRE İLAÇ TEMİNİ SAĞLANMIŞTIR.

13 2012 - 2013 EĞİTİM YILI BOYUNCA YAPILAN SOSYAL ÇALIŞMALAR

14 OKULUMUZ İYİLEŞTİRME GRUBU VE SINIF TEMSİLCİLERİNİN KATILIMLARI İLE ÇOK AMAÇLI SALONDA KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENEREK YAPILABİLECEK TÜM ÇALIŞMALAR İÇİN DEĞERLENDİRME YAPILMIŞTIR. 24 KASIM 2012 ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISI İLE SEVGİLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN BU ÖZEL GÜNÜ ŞEREFİNE KUTLAMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENMİŞTİR. OKULUMUZUN VOLEYBOL VE FUTBOL TAKIMLARINDA DERECEYE GİREN ÇOCUKLARIMIZIN MADALYALARI YAPTIRILMIŞ, ONLAR İÇİN YEMEK ORGANİZASYONU DÜZENLENMİŞTİR.

15 OKULLAR HAYAT OLSUN PROJESİ KAPSAMINDA PROF.DR.TÜRKAN SAYLAN GÖSTERİ MERKEZİNDE, GÖNÜLLÜ VELİLERİMİZİN KATILIMI VE SUNUMU İLE SANATSAL ETKİNLİK DÜZENLENMİŞ VE SANATSAL ETKİNLİK İÇİN İHTİYAÇ DUYULAN MALZEMELERİN ALIMLARI YAPILMIŞ, ÇAĞRILAN MÜZİK EKİBİ İÇİN FİNANSMAN SAĞLANMIŞ, SEYİRCİLERİN HUZURUNDA İCRA EDİLMİŞTİR. 15-16-17 MAYIS 2013 TARİHLERİNDE OKULUMUZDA KERMES DÜZENLENEREK, DÜZENLENEN KERMESTEN OKULUMUZA GELİR SAĞLANMIŞTIR. ÖĞRENCİLERİMİZİN SOSYAL DÜNYALARINI ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN ÇEŞİTLİ TARİHLERDE SİNEMA, TİYATRO, GEZİ VE MÜZİK ETKİNLİKLERİ DÜZENLENMİŞTİR.

16 KAŞGARLI MAHMUT OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN 20 TANESİNİN KILIK-KIYAFET İHTİYAÇLARI TESPİT EDİLEREK, VELİLERİMİZİN İŞBİRLİĞİ SONUCU SAĞLANAN BAĞIŞLAR İLE TEMİN EDİLMİŞTİR YAPILAN DENEME SINAVINDA DERECEYE GİREN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ YEMEĞE VE SİNEMAYA GÖTÜRÜLEREK ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR. İKİNCİ DÖNEMDE VOLEYBOL, SATRANÇ VE YÜZME BRANŞLARINDA BAŞARI GÖSTEREN ÇOCUKLARIMIZA KAHVALTI ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR.

17 OKULLARDA UYGULANMASI ÖNGÖRÜLEN SERBEST KIYAFET UYGULAMASI İLE İLGİLİ VELİ ANKETİ YAPILMIŞTIR. KAŞGARLI MAHMUT OKULUNUN 21 ADET ÖĞRENCİSİNİN EŞOFMAN, İÇ ÇAMAŞIRI VE ÇORAP İHTİYAÇLARI, OKULUMUZ 2A SINIFI VELİLERİNDEN SAĞLANAN GÖNÜLLÜ BAĞIŞLARI İLE GİDERİLMİŞTİR. OKUL SERVİS ARAÇLARI VE GÖREVLİLERİ İLE SERVİS HİZMETLERİ KONUSUNDA VELİ MEMNUNİYET/MEMNUNİYETSİZLİK ANKETİ YAPILMIŞTIR.

18 KUTLU DOĞUM HAFTASI İÇİN VELİLERİMİZİN KATKISI İLE HEDİYELER HAZIRLANIP ÇOCUKLARIMIZA DAĞITILMIŞTIR. YAKINLARINI KAYBEDEN VELİLERİMİZE TAZİYE ZİYARETLERİ DÜZENLENMİŞTİR. 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISI İLE OKULUMUZ ÖĞRETMENLER ODASINDA KUTLAMA PROGRAMI DÜZENLENMİŞTİR.

19 AŞURA GÜNÜ İÇİN, VELİLERİMİZİN KATKISI İLE AŞURA DAĞITIMI YAPILMIŞTIR. ETÜT BESLENME SINIFINDA OLUP, ÜCRETİNİ ÖEMEKTE ZORLUK ÇEKEN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN GÖNÜLLÜ SPONSORLAR BULUNUP ÖDEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. ÖDEME ZORLUĞU SEBEBİ İLE OKULUMUZDAN AYRILMIŞ BİR ÖĞRENCİMİZİN, GELECEK EĞİTİM YILI İÇİN ETÜT BESLENME ÜCRETİ SPONSOR TARAFINDAN ÖDENMEK SURETİ İLE OKULUMUZA KAZANDIRILMASI SAĞLANMIŞTIR.

20 TEŞEKKÜR EDERİZ….


"DUMLUPINAR İLKOKULU VE ORTAOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ 2012-2013 EĞİTİM YILI ÇALIŞMALARI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları