Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖZ GÜVENİNİ ARTIRMA YOLLARI…. * ONA SIK SIK SÖZ HAKKI VER İ N… * O KONUŞURKEN YÜZÜNE BAKINIZ VE C İ DD İ YE ALDI Ğ INIZI H İ SSET İ R.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖZ GÜVENİNİ ARTIRMA YOLLARI…. * ONA SIK SIK SÖZ HAKKI VER İ N… * O KONUŞURKEN YÜZÜNE BAKINIZ VE C İ DD İ YE ALDI Ğ INIZI H İ SSET İ R."— Sunum transkripti:

1 ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖZ GÜVENİNİ ARTIRMA YOLLARI…

2 * ONA SIK SIK SÖZ HAKKI VER İ N… * O KONUŞURKEN YÜZÜNE BAKINIZ VE C İ DD İ YE ALDI Ğ INIZI H İ SSET İ R İ N İ Z… * SES TONUNUZU OLGUN VE YAPICI TUTUNUZ… * TOPLULUK İ ÇER İ S İ NDE SÖZ ALMASINI TEŞV İ K ED İ N İ Z… * ONUN F İ K İ RLER İ NE DE Ğ ER VERD İĞİ N İ Z İ H İ SSET İ R İ N İ Z… * ONUN İ LE DE Ğİ Ş İ K KONULARDA SOHBET ETME ORTAMI OLUŞTURUNUZ.

3 * ÇOCUĞUNUZA ZAMAN AYIRINIZ … * YAŞINA UYGUN OYUN FAALİYETLERİNİ DESTEKLEYİNİZ... ÇOCUĞUNUZU SOSYAL ORTAMLARDA BULUNMASI İÇİN CESARETLENDİRİNİZ... ONUNLA BERABER SOSYAL AKT İ V İ TELERDE BULUNUNUZ… * ÖNEML İ GÜNLER İ N İ UNUTMAYINIZ…

4 * YAŞINA UYGUN GÖREVLER VERİNİZ… * VERİLEN GÖREVLERDEN SONRA BAŞARISINI TAKDİR EDİNİZ… * ONUN YERİNE YAPMASI GEREKEN ŞEYLERİ SİZ YAPMAYINIZ… * ONDAN BEKLENTİLERİNİZ ÇOK AŞIRI OLMASIN…

5 * OKUL HAYATINA VE E Ğİ T İ M İ NE ÖNEM VER İ N İ Z… * BAŞKALARI İ LE ONU KIYASLAMAYINIZ.. * BAŞARISIZLIKLARINI BÜYÜTMEY İ N İ Z… * BAŞKALARININ YANINDA ONU KÜÇÜK DÜŞÜRMEY İ N İ Z * HATALI DAVRANIŞLARINDA ONA DO Ğ RU OLANI ANLATINIZ * KAB İ L İ YETLER İ N İ FARK ED İ N İ Z VE TEŞV İ K ED İ N İ Z.

6 * SIK SIK ONU SEVD İĞİ N İ Z İ SÖYLEY İ N İ Z… * ONUN İÇİN DEĞERLİ OLAN ŞEYLERE SİZ DE ÖNEM VERİNİZ. * SINIF İÇİNDE VAZGEÇİLMEZ BİRİSİ OLDUĞUNU SÖYLEYİNİZ. * YANLIŞ VE UYGUNSUZ CEZALANDIRMALARDAN KAÇININIZ. * KORKU VE ENDİŞELERİNE SAYGI DUYUNUZ. * AİLE İÇİ BAĞLARININ KUVVETLENMESİNİ SAĞLAYINIZ.


"ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖZ GÜVENİNİ ARTIRMA YOLLARI…. * ONA SIK SIK SÖZ HAKKI VER İ N… * O KONUŞURKEN YÜZÜNE BAKINIZ VE C İ DD İ YE ALDI Ğ INIZI H İ SSET İ R." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları