Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hazırlayan: Alperen Çaktı. Kurulum Aşamaları Dernek tüzüğünü yazdım ve valiliğe gönderdim. Valilikten bir mektup aldım.Bu mektupta derneği kurabilecekmişim.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hazırlayan: Alperen Çaktı. Kurulum Aşamaları Dernek tüzüğünü yazdım ve valiliğe gönderdim. Valilikten bir mektup aldım.Bu mektupta derneği kurabilecekmişim."— Sunum transkripti:

1 Hazırlayan: Alperen Çaktı

2 Kurulum Aşamaları Dernek tüzüğünü yazdım ve valiliğe gönderdim. Valilikten bir mektup aldım.Bu mektupta derneği kurabilecekmişim. Bu mektubu alınca gidip derneği kurdum.

3 Dilekçem Sakarya Valiliğine, Yaptığım araştırma ve incelemeler sonucunda çok fazla oyun alanı olmadığını fark ettim bunun sonucu olarak bu alanda bir dernek kurmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. Alperen Çaktı

4 Amacı - Sloganı Oyun alanlarını çoğaltarak, çocuklara sağlıklı ve daha ayrıntılı oyun alanları sağlamak. Oyun alanlarını çoğaltıp, çocuklara çocukluklarını yaşatalım.

5 Gelir Kaynakları Bağışlardan gelen gelirler. Bağışları daha çok çocuklara değer veren insanlar yapıyor.

6 Çalışma Alanı Çocukların oyun alanları hakkında çalışmalar yapmak.

7 Eylem Planı Sokaklarda ve okullarda gönüllü olan çocuklar yardımı ile oyun alanlarını çoğaltmak için dilekçeler yazıp belediyelere göndermek gelecek cevaplara göre o konuda benle birlikte çalışan kişilerle konuşup birlikte yeni oyun alanları yaptırmaya başka bir yerde devam edeceğiz.

8 Topluma Karşı Sorumlulukları Bir çalışmaya başlayıp onu iyi bir sonuçla bitirmek ve çocukları üzmemek.

9 Yönetim Kurulu Başkan: Alperen Çaktı Asbaşkanlar: Tarık Çetin ve Sefa Berk Cirit Sayman: Aybars Erişir Sekreter: Alperen Öz Yazman: Cansel Canaz Geçmiş Dönem Başkanı: Umuttan Deniz

10 Kaynakça http://idm.istanbul.gov.tr/Default.aspx?pid=3392 Alperen ÇAKTI İbrahim BETİL Nuray GÖKER

11


"Hazırlayan: Alperen Çaktı. Kurulum Aşamaları Dernek tüzüğünü yazdım ve valiliğe gönderdim. Valilikten bir mektup aldım.Bu mektupta derneği kurabilecekmişim." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları