Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hayattan Anlar Hayatınızda bazı anlar vardır Birini öylesine özlersiniz ki rüyalarınızdan çıkarıp ona sarılmak istersiniz!

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hayattan Anlar Hayatınızda bazı anlar vardır Birini öylesine özlersiniz ki rüyalarınızdan çıkarıp ona sarılmak istersiniz!"— Sunum transkripti:

1 Hayattan Anlar Hayatınızda bazı anlar vardır Birini öylesine özlersiniz ki rüyalarınızdan çıkarıp ona sarılmak istersiniz!

2 Mutluluk kapısı kapandığı zaman bir diğeri açılır; Fakat çoğunlukla kapalı kapıya O kadar çok bakarız ki Açılmış yeni kapıyı görmeyiz

3 Dış görünüşe bakmayın aldatabilir. Zenginliği aramayın o bile solabilir. Sizi gülümseten birini arayın, Çünkü sadece bir gülümseme Karanlık bir günü aydınlatır. Yüreğinizi gülümsetecek insanı bulun.

4 Ne istiyorsanız onun hayalini kurun; Gitmek istediğiniz yere gidin; Olmak istediğinizi olun, Çünkü sadece bir hayatınız var Ve bütün yapmak istediklerinizi yapmak için Bir şansınız var.

5 Dilerim sizi tatlılaştırmak için yeterince mutluluk Güçlendirmek için yeterince tecrübe İnsan olarak muhafaza etmek için yeterli acı Mutlu etmek için yeterince umudunuz olsun.

6 İnsanların en mutluları Her şeyin en iyisine sahip olanlar değildir; Onlar sadece yollarına çıkan her şeyden en iyi şekilde faydalanırlar.

7 En parlak gelecek daima Unutulmuş geçmişin üzerine bina edilecektir; Geçmiş başarısızlıklar ve kalp kırıklıklarını bırakmadan Hayatta ileri gidemezsiniz.

8 Doğduğunuz zaman ağladınız VE size bakanlar gülümsüyordu. Hayatınızı öyle yaşayın ki sonunda, Etrafınızdakiler ağlarken Gülümseyen siz olun.

9 Lütfen bu mesajı Sizin için değeri olanlara gönderin Hayatınıza bir şekilde temas etmiş olanlara; İhtiyacınız olduğunda sizi güldürmüş olanlara; Yıkılmış olduğunuzda her şeyin parlak tarafını gösterenlere; Arkadaşlığını takdir ettiklerinize; Hayatınızda değerli olanlara.

10 Don't count the years - count the memories! Yılları saymayın Anıları sayın Anı yaşayın! Diğer byEFSaNE PPS Sunum dosyaları için TIKLAYIN


"Hayattan Anlar Hayatınızda bazı anlar vardır Birini öylesine özlersiniz ki rüyalarınızdan çıkarıp ona sarılmak istersiniz!" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları