Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Okulda Yönetime Ve Karara Katılım TUNCAY TAŞBAŞ - 260701, ALPER ALEMDAR - 291272, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fatih Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Okulda Yönetime Ve Karara Katılım TUNCAY TAŞBAŞ - 260701, ALPER ALEMDAR - 291272, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fatih Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve."— Sunum transkripti:

1 Okulda Yönetime Ve Karara Katılım TUNCAY TAŞBAŞ - 260701, ALPER ALEMDAR - 291272, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fatih Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri Eğitimi Bölümü, Trabzon/TÜRKİYE Danışman: Yrd. Doç. Dr. Muhammet BERİGEL

2

3 Beşirli İMKB Ortaokulu Okul müdürü sayın İbrahim KALYONCU tarafından yapılan görüşmede projeyi okulda yürütmek için gerekli izin alındı. Kurul defterinden örnekler alındı.

4 Okulun rehberlik servisi Okulun rehberlik servisinde bulunan 3 rehber öğretmen ile Bilişim Teknolojileri Öğretmeni sayın Murat TERZİ eşliğinde görüşme yapıldı. Rehberlik servisi projemize destek verdi. Yapılacak olan web sitenin taslağını oluşturmak için öğretmenlerin görüşü alındı.

5 Gündem maddeleri

6 Kurul Görüşmeleri

7 Karar yazıları

8 Web Sitenin Çalışma Şekli  Gündem maddesi belirleme ve var olan gündem maddelerini tartışma,  Belirlen gündem maddelerini görüşme,  Görüşülen gündem maddelerini karara bağlama,  Karar metnini oluşturma.

9 Dinlediğiniz için teşekkür ederim. Soru ve Önerileriniz.. ALPER ALEMDAR – TUNCAY TAŞBAŞ


"Okulda Yönetime Ve Karara Katılım TUNCAY TAŞBAŞ - 260701, ALPER ALEMDAR - 291272, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fatih Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları