Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yaşam sayfası Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle ! Avec son.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yaşam sayfası Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle ! Avec son."— Sunum transkripti:

1

2 Yaşam sayfası Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle ! Avec son

3 Unutulmaz düşünceler

4 “Zamanla aramda, barışçıl bir birlikte yaşam anlaşması yaptım : O beni takip etmiyor, ben de ondan kaçmıyorum. Bir gün karşılaşacağız" (Mario Lago)

5 Asla bilinen yoldan gitme. zira, o seni ancak diğerlerinin gittikleri yere götürür. (Alexander Graham Bell) “nasıl her çılgınca davranışta biraz haklılık varsa, sevgide de biraz çılgınlık vardır". (F. Nietzche)

6 «zaman, bekleyenler için çok ağır, korkanlar için çok hızlı, acı çekenler için çok uzun, eğlenenler için çok kısadır. Ama, sevenler için zaman ebedidir. » (William Shakespeare) « bir çok insan, büyük mutluluklar beklerken, küçük mutlulukları kaybederler. » (Pearl S. Buck)

7 « Sevgi, yaşamın partisyonunda en mükemmel müziktir. Onsuz, muazzam insanlık korosunda,ebedi bir ahenksizlik olur. » (Roque Schneider ) « Hiç layık olmasam bile,sev beni, zira o zaman ona daha çok ihtiyacım var. » (Çin atasözü)

8 « Yaşamı sadece,arkana doğru baktığında anlayabilirsin;Ama onu, sadece ileriye doğru baktığında yaşarsın. » (Soren Kierkegaard) Yeni işlenecek bir sürü hatalar varken,es, niçin geçmiştenki hatalar işlenmeye devam edilir ki ? » (Bertrand Russel)

9 « eğer yeniden gençliğime dönebilseydim, yine aynı hataları işleyecektim, ama daha erkenden. » (Tallulah Bankhead) « bir insana hiçbir şey öğretemezsin,; ona sadce, kendi içinde cevabını bulması için yardım edebilirsiniz » (Galileo Galilei)

10 « İnsanlar vardır,bizimle konuşurlar ve biz onları dinlemeyiz, İnsanlar vardır, iz bırakmadan bizi yaralarlar, Ama insanlar vardır ki, sadece kendilerini gösterirler, ve bizi asla görmezler. » (Cecília Meireles) Tercüme:Yusuf Haznedaroğlu « Gerçek felsefe,dünyaya baışı yeniden öğrenmekten ibarettir. » (Merleau-Ponty )


"Yaşam sayfası Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle ! Avec son." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları