Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Problem Çözme Becerileri Etkileşim Akış Yönü Anlaşma KAZAN-KAZAN Anlaşma KAZAN-KAZAN 1. Kişi Ortak problemimizin çözümü için gereken seçenekler şunlardır:

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Problem Çözme Becerileri Etkileşim Akış Yönü Anlaşma KAZAN-KAZAN Anlaşma KAZAN-KAZAN 1. Kişi Ortak problemimizin çözümü için gereken seçenekler şunlardır:"— Sunum transkripti:

1

2 Problem Çözme Becerileri Etkileşim Akış Yönü Anlaşma KAZAN-KAZAN Anlaşma KAZAN-KAZAN 1. Kişi Ortak problemimizin çözümü için gereken seçenekler şunlardır: Senin istediklerinden, duygularından ve bunların nedenlerinden anladıklarım şunlardır: Bu konudaki duygularım ve nedenleri şunlardır: Bu konudaki isteklerim ve nedenleri şunlardır: Ortak sorunumuzu yüz yüze konuşarak çözmek istiyorum. ÇATIŞMA 2. Kişi Ortak problemimizin çözümü için gereken seçenekler şunlardır: Senin istediklerinden, duygularından ve bunların nedenlerinden anladıklarım şunlardır: Bu konudaki duygularım ve nedenleri şunlardır: Bu konudaki isteklerim ve nedenleri şunlardır: Ortak sorunumuzu yüz yüze konuşarak çözmek istiyorum.

3


"Problem Çözme Becerileri Etkileşim Akış Yönü Anlaşma KAZAN-KAZAN Anlaşma KAZAN-KAZAN 1. Kişi Ortak problemimizin çözümü için gereken seçenekler şunlardır:" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları