Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sosyal ilan statüsünde olan vefat ilanları, gazeteye hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli formattaki ilanlardır. Hürriyet vefat.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sosyal ilan statüsünde olan vefat ilanları, gazeteye hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli formattaki ilanlardır. Hürriyet vefat."— Sunum transkripti:

1

2 Sosyal ilan statüsünde olan vefat ilanları, gazeteye hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli formattaki ilanlardır. Hürriyet vefat ilanları tam, yarım veya çeyrek sayfa kullanılabildiği gibi, ekonomik ebatlarda da talep edilen gazete ilanlarıdır. Vefat ilanı merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.

3

4

5

6 Daha fazla bilgi için Erdem Reklam Ajansı’nı arayabilirsiniz. Avrupa Yakası: 0212 296 95 58 Anadolu Yakası: 0216 642 23 75


"Sosyal ilan statüsünde olan vefat ilanları, gazeteye hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli formattaki ilanlardır. Hürriyet vefat." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları