Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

YAZILIM TÜRÜNE GÖRE KULLANIM HAKLARINA GÖRE O Sistem Yazılımı O Uygulama Yazılımı Olarak 2’ye ayrılır demiştik. O Lisanslı Yazılım O Ücretsiz Yazılım O.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "YAZILIM TÜRÜNE GÖRE KULLANIM HAKLARINA GÖRE O Sistem Yazılımı O Uygulama Yazılımı Olarak 2’ye ayrılır demiştik. O Lisanslı Yazılım O Ücretsiz Yazılım O."— Sunum transkripti:

1 YAZILIM TÜRÜNE GÖRE KULLANIM HAKLARINA GÖRE O Sistem Yazılımı O Uygulama Yazılımı Olarak 2’ye ayrılır demiştik. O Lisanslı Yazılım O Ücretsiz Yazılım O Demo Yazılım O Paylaşılan Yazılım Olmak üzere 4’e ayrılır.

2 KULLANIM HAKLARINA GÖRE YAZILIM TÜRLERİ Lisanslı Yazılım Ücretsiz Yazılım (Freeware) Demo Yazılım Paylaşılan Yazılım (Shareware)

3 Lisanslı Yazılım O Kullanımı ve dağıtımı ücretlidir. O Süre kısıtlaması yoktur. O Tüm özellikleri kullanımı açıktır. O Windows, Microsoft Office, Anti-Virüs Programları vb.

4 Ücretsiz Yazılım (Freeware) O Kullanımı ve dağıtımı ücretsizdir. O Süre kısıtlaması yoktur. O İnternetten indirilebilir. O Ccleaner, winrar, skype vb.

5 Demo Yazılım O Kullanımı ve dağıtımı ücretsizdir. O Süre kısıtlaması yoktur. O Belli özellikleri kullanıma açıktır. O Tanıtım amaçlıdır. O Demo oyunlar vb.

6 Paylaşılan Yazılım (Shareware) O Kullanımı ve dağıtımı ücretsizdir. O Süre kısıtlaması vardır. (15 gün, 30 gün gibi) O Belli özellikleri açıktır. O Microsoft Office, Anti-Virüs Programları vb.

7 Son O Teşekkür ederim.


"YAZILIM TÜRÜNE GÖRE KULLANIM HAKLARINA GÖRE O Sistem Yazılımı O Uygulama Yazılımı Olarak 2’ye ayrılır demiştik. O Lisanslı Yazılım O Ücretsiz Yazılım O." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları